reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny ile kosztuje pierwsza wizyta w ciąży u gina? Mój zazwyczaj brał odemnie za usg 50,100,w tym konsultacje. Bo ja miałam monitoring przed tym jak zaszlam. W ciąży bierze tyle samo?
Hej, moja Pani doktor za wizytę - usg + konsultacje bierze 170 zł ale to świetna prywatna klinika. Wiem że dziewczyny płacą 120 - 150 zł.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Dziewczyny....mam na imie Małgosia,jestem mamą 2 synów (9i 10 lat) a teraz w ciąży z maleństwem trzecim.planowanym w nowym domku:) nie pisałam wcześniej bo pracowalam...mialam mnostwo do roboty...pracuje w szkole.niestety do wczoraj.trafilam do szpitala z krwawieniem.to byla najgorsza noc w zyciu.strach...bo 2 poprzednie ciaze przebiegly ksiazkowo.lekarz stwierdzil ze dzidziuś ma się dobrze.ale dostalam leki,leze w szpitalu i odchodzę od zmyslow....są tu jakies mamy z takimi problemami?
 
Hej Wszystkim :). Ja chodzę również prywatnie w Warszawie i koszt to 190 zł.

W ogóle dziewczyny dziś rano byłam na 2 becie i wyniki będę mieć około 16, bardzo się denerwuje bo jakieś mam złe przeczucia :(. A w ogóle jak to jest, jak np. nie ma żadnego plamienia( krwi) to wszystko jest okej, czy też może być jednak coś nie tak?
 
Być może! :-) jestem już po rozmowie. Nie uwierzycie - nie usłyszałam nawet "gratuluję". Poinformowałam że czuje się kiepsko, że być może od lutego będę szła na L4 więc zalała mnie fala pytań i najlepiej żebym teraz już dzisiaj powiedziała czy pójdę na zwolnienie czy nie. Że zostanie mi zabrany dodatek, powiedziałam że kasa jest drugorzędna a najważniejsze jest teraz moje zdrowie. Heh... przez rok poświęcałam się dla tej pracy, nadgodziny, praca w weekendy aby wszystko było na mega poziomie i aby każdy był happy a na koniec kobieta kobiecie - matka matce nie umie powiedzieć "gratuluję" "cieszę się". Dla mnie to ewidentny dowód na to, że to nie ja mam problem z moimi emocjami a moja przełożona.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj się kochana!! Lajf is brutal [emoji14]

Jak obchodziłam z mojej pierwszej pracy też miałam takie poczucie niesprawiedliwości że człowiek się poświęca itd. Teraz robię tylko to za co odpowiadam nic ponadto. Ale to nie zmienia faktu że się wkurzam :( teraz to trzeba zmienić :) spadaj na l4 i miej szanowna szefową glebooooko :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
reklama
Dziwne. Mi ginekolog zawsze mówił żeby przychodzić w 7tyg. Jak już coś widać i można więcej powiedzieć na temat rozwijającej się ciąży w 5tyg nie usłyszysz nic ciekawego... Tylko proszę przyjść za dwa tygodnie zobaczymy jak ciąża się rozwija [emoji4]bo na razie nic oprócz pęcherzyka nie ma

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry