reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie rozmowa calkiem inaczej wygladala. Wszyscy gratulowali i wiem, ze to bylo szczere. Powiedzieli nawet, ze jak sie zle czuje to nawet dzis moge isc do domu;) w pracy zosrate do piatki i mowili, ze w pracy dadza rade a to jest czas dla mnie i mam odpoczywac.
To tylko pozazdrościć pracy;)
Ja dziś tez koło 16 będę mieć wyniki bety...
 
reklama
Oollaa ale dobra koleżanka :). Skarb!

U mnie intensywny dzień. Czuję się bardzo dobrze, aż za dobrze, dziwnie jakoś. Nie mam żadnych, poza brakiem apetytu, objawów. Mam nadzieję, że wszystko ok. Póki co uzbrajam się w cierpliwość. Do gina pójdę w 8 tygodniu, żeby poznać konkretny marszu. Chociaż będzie ciężko do tego czasu...Za wszelką cenę staram się nie rozsnuwać wokół siebie czarnych myśli.



Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nata$za88 - mam tak samo, wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia bez cukru, a teraz mam obrzydzenie :)

@karmelovelatte - wczoraj to była Twoja 2 beta czy pierwsza ? :)
Druga :) Pierwsza była 470.

MI dzisiaj mąż będzie smażyć placki ziemniaczane [emoji7]. W pracy siedzę do 17 i tak mnie ludzie denerwują że szok. Tu nikt nie raczy powiedzieć wcześniej, że ma się zastępstwo, tylko człowiek przychodzi do pracy i szok.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
ja ogólnie idę za 1.5tygodnia bo mam umówiona wizytę.mial być monitoring bo lekarz chciał u mnie zobaczyć czy jest owulacja.nie będę już tej wizyty przekładać.pozniej najwyżej pójdę w 7czy w 8tugodniu

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry