reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Chwaliłyście się już ciążą rodzinie?

Ja jutro idę do gina, głównie sprawdzić czy znowu nie przypałętała się jakaś infekcja, bo mam złe przeczucia. Raczej nic widać nie będzie, bo to dopiero 5 + 4

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie wiedzą rodzice, teściowa, brat i bratowa. Najbliższa rodzina [emoji173]️. A mama najprawdopodobniej powiedziała babci, choć się nie przyznaje [emoji846].
 
reklama
Hej, ja dzisiaj miałam ciezki dzień w pracy, musiałam zostać dwie godziny dłużej a teraz padam.

Witam wszystkie nowe mamusię:)

U mnie termin wypada na 10.01 do lekarza umówiłam się 12.01 mam nadzieję że nie będzie za wcześnie.

Ja jestem rocznik 89' :)
 
Chwaliłyście się już ciążą rodzinie?

Ja jutro idę do gina, głównie sprawdzić czy znowu nie przypałętała się jakaś infekcja, bo mam złe przeczucia. Raczej nic widać nie będzie, bo to dopiero 5 + 4

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko mąż wie [emoji16]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się denerwowałam, że wydzwoniłam lekarzy i udało mi się zapisać na jutro. Nie mogę się już doczekać i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. [emoji4]

Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Myślimy pozytywnie, cieszymy się pierwszymi objawami i w komplecie czekamy do września! [emoji256]
 
Chwaliłyście się już ciążą rodzinie?

Ja jutro idę do gina, głównie sprawdzić czy znowu nie przypałętała się jakaś infekcja, bo mam złe przeczucia. Raczej nic widać nie będzie, bo to dopiero 5 + 4

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wiedzą tylko mąż i siostra z teściami i rodzicami czekam do wizyty
 
reklama
U mnie też wie tylko mąż, ja już bym się mamie i siostrom pochwaliła najchętniej :) Zwłaszcza że mieszkamy z nimi w jednym domu i ciężko język za zębami trzymać. Ale ten mój taki przezorny, mowi zebym sie do pierwszej wizyty u gina wstrzymała. Wogóle nie podejrzewałam że będzie taki zdystansowany do tego... Jakby dalej nie docierało że w ciąży jestem. Niby się cieszy, plany robimy ale chyba jak zdjęcia z usg nie zobaczy to nie uwierzy. Ale to już taki typ człowieka ;)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry