reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Chwaliłyście się już ciążą rodzinie?

Ja jutro idę do gina, głównie sprawdzić czy znowu nie przypałętała się jakaś infekcja, bo mam złe przeczucia. Raczej nic widać nie będzie, bo to dopiero 5 + 4

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzę że ja jestem tu chyba póki co najmłodsza :)
Mnie nie odrzuca tylko na widok czekolady, jak widzę cala resztę to mi niedobrze. Haha.
Ja prowadzić ciąże będę na NFZ, tak jak pierwszą, nie widzę potrzeby chodzenia prywatnie, jak bd chciała jakieś dodatkowe usg to koszt 50zl, chyba że 3d lub 4d no to droższe.


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Który rocznik?

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak się denerwowałam, że wydzwoniłam lekarzy i udało mi się zapisać na jutro. Nie mogę się już doczekać i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. [emoji4]
 
Do góry