reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja na buzi mam tradzik którego nigdy nie mialam i placki czerwone jakby uczulenie...i wysuszona cere..
Właśnie mnie też czasami wyskakują takie wypryski że wyglądają jak guzy. Przebarwień narazie nie mam ani nie widać u mnie kresy na brzuchu żeby się pojawiała ale to każdy inaczej bo u znajomej pod koniec 3 miesiaca się pokazała.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tiaaaa wierzę szczególnie, że w obu wcześniejszych ciążach pochłaniałam słodycze na potęgę a urodzili się synowie:rofl::rolleyes:
Właśnie moja mama jadła same torty jak była w ciąży z bratem a ze mną tylko pomarańcze więc zabobony do kosza [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na samą myśl o cytrynie robi mi się źle. Podziwiam Was [emoji4] pamietacie te zabobony że na kwaśne to chłopak a na słodkie dziewczynka?
Powiedzcie czy jakoś bardzo zmieniła Wam się cera? Ja się jakoś dziwnie czuję choćbym się postarzała..

Widzę że już kupujecie wózki ubranka... ja jeszcze nie mam nic w sumie do września daleko a nie mam jeszcze 10000% pewności.
Macie może obrzęk w nosie? Ja mam od kilku dni i czytałam że to taki typowy objaw.
Trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają wizyty [emoji4] będzie dobrze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mam tak z nosem i jeszcze pękają mi naczynka w nim.
 
A co do wózków to wszystkie 3 już się sprzedały :wściekła/y::sad:

Ja się najbardziej boje wyboru wózka. Chce taki żeby nie trzeba było wymieniać szybko . Na drogę i Ew lekki teren ale niekoniecznie , bardziej miasto. Lekki i poręczny. Fajnie żeby fotelik wpiąć np na szybkie zakupy żeby nie przesadzać ludzia z auta do wózka :) przy tamtych dzieciach miałam poprostu jeden z tańszych ale ile mnie owkurzal to moje ... gdybyście mogły coś doradzić
 
Właśnie moja mama jadła same torty jak była w ciąży z bratem a ze mną tylko pomarańcze więc zabobony do kosza [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Odnośnie zabobonów z chłopcem podobno nos się wydłuża tak drugiego syna w 9tc mi przewidziała znajoma choć ja nie widziałam żadnej różnicy w tym nosie :p
 
Ja się najbardziej boje wyboru wózka. Chce taki żeby nie trzeba było wymieniać szybko . Na drogę i Ew lekki teren ale niekoniecznie , bardziej miasto. Lekki i poręczny. Fajnie żeby fotelik wpiąć np na szybkie zakupy żeby nie przesadzać ludzia z auta do wózka :) przy tamtych dzieciach miałam poprostu jeden z tańszych ale ile mnie owkurzal to moje ... gdybyście mogły coś doradzić
Ja miałam już chyba 5 wózków :) i wiem konkretnie czego oczekuję. Najfajniejszy był głęboki z 2 dzieckiem i upolowany na targu niemiecki spacerowy trójkołowy - wielki ale wygodny i ostatecznie mogłam upchnąć w nim obydwu. Świetnie jeździł po piachu i chodnikach :D
 
reklama
Odnośnie zabobonów z chłopcem podobno nos się wydłuża tak drugiego syna w 9tc mi przewidziała znajoma choć ja nie widziałam żadnej różnicy w tym nosie :p

moja przyjaciolka strasznie wierzyla w zabobony...masakra. Lekarz jej powiedział ze syn to ona nie wierzyla bo brzuch kształtem na dziewczynke, zachcianki. Szukala strasznie a i tak sie chlopak urodzil.
 
Do góry