reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

PS na pewno nie może mieć skrętnych kół - nienawidzę po prostu tego szajsu! Najlepiej większe te koła żeby były i nie zbyt wąskie, i żeby na płasko się składał....
 
reklama
moja przyjaciolka strasznie wierzyla w zabobony...masakra. Lekarz jej powiedział ze syn to ona nie wierzyla bo brzuch kształtem na dziewczynke, zachcianki. Szukala strasznie a i tak sie chlopak urodzil.
Ja nie wierzę w te głupoty ile się musiałam natłumaczyć babciom , że korale w ciąży nie zaszkodzą mojemu dziecku!!!!
Ja tylko wiem, że ta ciąża pod każdym względem różni się od dwóch pozostałych a czy to ma związek z płcią dziecka się okaże ;)
 
Ja nie wierzę w te głupoty ile się musiałam natłumaczyć babciom , że korale w ciąży nie zaszkodzą mojemu dziecku!!!!
Ja tylko wiem, że ta ciąża pod każdym względem różni się od dwóch pozostałych a czy to ma związek z płcią dziecka się okaże ;)

dokladnie. Mnie ciotka mowila ze mie powinnam brzucha przewiązywać paskami bo sie dziecko urodzi owinete pepowina...na zlosc chodzilam w sweterkach z paskami. Ostatnio szlam do garazu i nie zauważyłam ze jest tam mala mysz..zobaczylam ze tylko cos do gory podskakuje a moja mama odrazu czy sie za cos zlapalam. Mowie ze nie..bo rzekomo jak sie myszy wystraszysz i zlapiesz gdzies za cialo to dziecko bedzie mialo znamie...kazalam jej sie puknac w glowe.
 
dokladnie. Mnie ciotka mowila ze mie powinnam brzucha przewiązywać paskami bo sie dziecko urodzi owinete pepowina...na zlosc chodzilam w sweterkach z paskami. Ostatnio szlam do garazu i nie zauważyłam ze jest tam mala mysz..zobaczylam ze tylko cos do gory podskakuje a moja mama odrazu czy sie za cos zlapalam. Mowie ze nie..bo rzekomo jak sie myszy wystraszysz i zlapiesz gdzies za cialo to dziecko bedzie mialo znamie...kazalam jej sie puknac w glowe.
Albo jak się oparzysz ;) a ja w tej ciąży oparzyłam się już tyle razy, że chyba całe życie nadrobiłam w tej kwestii - zwyczajnie jestetm totalnie roztargniona i zapominalska...
 
Albo jak się oparzysz ;) a ja w tej ciąży oparzyłam się już tyle razy, że chyba całe życie nadrobiłam w tej kwestii - zwyczajnie jestetm totalnie roztargniona i zapominalska...

Ja wczoraj wsadzilam palca na rozgrzany olej jak smazylam kotlety, zwyczajna moja niezdarnosc :p ale też kokardkil, rzucanie urokow jak to slysze to mi sie noz otwiera. Wlasnie ta moja przyjaciolka ostatnio urok odczyniala bo rzekomo jej urzekli dziecko. Jakies plucie, przecieranie majtkami..no masakra.
 
Dziewczyny na samą myśl o cytrynie robi mi się źle. Podziwiam Was [emoji4] pamietacie te zabobony że na kwaśne to chłopak a na słodkie dziewczynka?
Powiedzcie czy jakoś bardzo zmieniła Wam się cera? Ja się jakoś dziwnie czuję choćbym się postarzała..

Widzę że już kupujecie wózki ubranka... ja jeszcze nie mam nic w sumie do września daleko a nie mam jeszcze 10000% pewności.
Macie może obrzęk w nosie? Ja mam od kilku dni i czytałam że to taki typowy objaw.
Trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają wizyty [emoji4] będzie dobrze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się zmieniał cera bardzo, miałam cerę suchą z suchymi skórkami i mało niedoskonałości. Teraz nagle zrobiła mi się cera bardzo przetłuszczająca się i ciągle jakieś nie fajne niespodzianki na twarzy, pełno krostek i wgl nie fajna. Widocznie hormony mi nie służą. W pierwszej ciąży cera mi się chyba nawet polepszyła teraz jest gorzej :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wierzę w te głupoty ile się musiałam natłumaczyć babciom , że korale w ciąży nie zaszkodzą mojemu dziecku!!!!
Ja tylko wiem, że ta ciąża pod każdym względem różni się od dwóch pozostałych a czy to ma związek z płcią dziecka się okaże ;)

Tez sobie tak tłumacze ze ta ciąża jest inna dlatego ze tym razem podobno ma być chłopiec :) może dziś coś się potwierdzi :)
 
u mnie też ta ciąża jest inna niż pierwsza, w pierwszej o wiele gorzej się czułam, wymiotowałam non stop, a teraz tylko sporadycznie. Za to mam pełno wyprysków na twarzy teraz.. ;/
 
reklama
Ja za to w żadnej ciąży na szczęście nie wymiotowałam, tylko ta twarz, no ale jakoś się przetrwa potem może się poprawi :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry