reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kazdy wozek ma swoje plusy. Wyglad, porecznosc, wygoda lekkosc. Pierwszy wozek mialam potezna sportowa krowe. Do auta na czescim pierwsze szla ale idealna na gorskie wycieczki. Dwojke dzieci wozilam. A teraz i auto zmienilismy na mniejsze wiec i szukam malego wozka lekkiego. Glownie patrzymy zeby wlazl do bagaznika bez rozbioru na elementy:p
 
reklama
A z ubran to uwielbiam zamawiać na Zoio. Koszule to moj fetysz wręcz jak ostatnio zobaczyłam nowe kolekcje to sie poplakalam ze bede taka gruba i sie nie zmieszcze w żadną i bede musiala ze dwa lata czekac az schudne :p
 
No ja właśnie już zrobiłam zapas legginsów, bo spodnie mnie ciągnęły już, a bluzki w sumie na mnie wchodzą bez problemu, ale co bd za parę miesięcy. Z drugiej strony jak od czasu do czasu wejdę do jakiegoś lumpka to też jak widzę coś ładnego w większym rozmiarze to biorę może się przyda :) bo chyba tak jest łatwiej i taniej. Jeszcze ciekawe rzeczy widziałam na stronach chińskich ale nie wiem jak to w praktyce by wyglądało, bo boje się że bd sztuczne materiały i bd się pociła w lecie np.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie prenatalne USG super, ale Pappa do D... , zespół Edwardsa 1:147, dostałam skierowanie na amniopunkcję :( nie pamietam wczorajszej drogi do domu, ani tego jak wczoraj zasnęłam... jestem załamana


hchyyx8dc9h7pt1x.png
 
No ja właśnie już zrobiłam zapas legginsów, bo spodnie mnie ciągnęły już, a bluzki w sumie na mnie wchodzą bez problemu, ale co bd za parę miesięcy. Z drugiej strony jak od czasu do czasu wejdę do jakiegoś lumpka to też jak widzę coś ładnego w większym rozmiarze to biorę może się przyda :) bo chyba tak jest łatwiej i taniej. Jeszcze ciekawe rzeczy widziałam na stronach chińskich ale nie wiem jak to w praktyce by wyglądało, bo boje się że bd sztuczne materiały i bd się pociła w lecie np.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie raz widzialam w second handach fajne ciuchy w gablotach ale nie umiem tam szukac.
 
U mnie prenatalne USG super, ale Pappa do D... , zespół Edwardsa 1:147, dostałam skierowanie na amniopunkcję :( nie pamietam wczorajszej drogi do domu, ani tego jak wczoraj zasnęłam... jestem załamana


hchyyx8dc9h7pt1x.png

Dareczka jak usg jest ok to bedzie dobrze. Test pappa lubi podawac zaklamany wynik. Wystarczy ze bierzesz leki i już jest inne prawdopodobieństwo
 
Dareczka jak usg jest ok to bedzie dobrze. Test pappa lubi podawac zaklamany wynik. Wystarczy ze bierzesz leki i już jest inne prawdopodobieństwo

Dziękuje za słowa otuchy. Lekarz nie raczył mi nic takiego powiedziec. A biorę eutyrox i brałam tez luteinę od początku ciąży. Ale stres już jest, byłam w szoku po usłyszeniu takich rzeczy, tymbardziej ze mam niecałe 24 lata, żadnej cukrzycy, żadnych papierosów. Muszę zrobić tą amniopunkcję, bo oszaleje.


hchyyx8dc9h7pt1x.png
 
Nie martw się testem pappa, staraj się myśleć pozytywnie często wychodzi fałszywie dodatni, kiedy idziesz na amniopunkcję?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po 15 ma Pani do mnie oddzwonić z datą. Najgorsze jest to, ze czytałam ze amnio dopiero od 15 tygodnia, a ja jestem dopiero 12+4 , także czeka mnie duzoo czekania ...


hchyyx8dc9h7pt1x.png
 
reklama
Do góry