reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja usg dopiero 1 marca, człowiek tylko codziennie się zastanawia, czy wszystko okej. Jutro zaczynam 8 tydzień ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oj, znam to. I niestety wbrew moim oczekiwaniom wcale nie przeszło po zakończeniu 12 tygodnia. Taki już chyba los matek, znajdziemy powód żeby martwić się o Maluszka conajmniej do jego 18-stki :D
 
reklama
Witajcie. Zaglądam tu odkąd wiem, że jestem w ciąży, czyli od 14.01. Czasami, jak np po fali poronień uciekałam na kilka dni, ale zawsze wracam. Termin ok. 20.09.
Mam ponad 30lat, dwójkę odchowanych dzieci i planowałam po wakacjach szukać pracy. Życie zweryfikowało.
Wydaje mi się, że to dziewczynka, bo kiedyś czytałam, że kiedy beta szybko przyrasta to zazwyczaj tak jest. A u mnie przyrosła o ponad 200% w 48h.
Czuję się średnio, duże mdłości i zmęczenie.
Mniej pabikuję niż w poprzednich ciążach. Na samym początku bardzo się przeziebiłam, ale potem byłam u lekarza dziecko miało 1,5 cm, widziałam bijące serduszko. Teraz mam wizytę w czwartek.
Jedyne co burzy mój spokój to to czy dziecko będzie zdrowe. Umowiłam się na usg genetyczne u lekarza z certyfikatem FMF i test Pappa.
Wiem, że to tylko prawdopodobieństwo i nie wiem czy mnie uspokoi. Oby wyniki, były dobre.
Miłego dnia wszystkim.
 
Witajcie. Zaglądam tu odkąd wiem, że jestem w ciąży, czyli od 14.01. Czasami, jak np po fali poronień uciekałam na kilka dni, ale zawsze wracam. Termin ok. 20.09.
Mam ponad 30lat, dwójkę odchowanych dzieci i planowałam po wakacjach szukać pracy. Życie zweryfikowało.
Wydaje mi się, że to dziewczynka, bo kiedyś czytałam, że kiedy beta szybko przyrasta to zazwyczaj tak jest. A u mnie przyrosła o ponad 200% w 48h.
Czuję się średnio, duże mdłości i zmęczenie.
Mniej pabikuję niż w poprzednich ciążach. Na samym początku bardzo się przeziebiłam, ale potem byłam u lekarza dziecko miało 1,5 cm, widziałam bijące serduszko. Teraz mam wizytę w czwartek.
Jedyne co burzy mój spokój to to czy dziecko będzie zdrowe. Umowiłam się na usg genetyczne u lekarza z certyfikatem FMF i test Pappa.
Wiem, że to tylko prawdopodobieństwo i nie wiem czy mnie uspokoi. Oby wyniki, były dobre.
Miłego dnia wszystkim.
Na pewno wszystko będzie dobrze! Najważniejsze to być dobrej myśli :)
 
Witajcie. Zaglądam tu odkąd wiem, że jestem w ciąży, czyli od 14.01. Czasami, jak np po fali poronień uciekałam na kilka dni, ale zawsze wracam. Termin ok. 20.09.
Mam ponad 30lat, dwójkę odchowanych dzieci i planowałam po wakacjach szukać pracy. Życie zweryfikowało.
Wydaje mi się, że to dziewczynka, bo kiedyś czytałam, że kiedy beta szybko przyrasta to zazwyczaj tak jest. A u mnie przyrosła o ponad 200% w 48h.
Czuję się średnio, duże mdłości i zmęczenie.
Mniej pabikuję niż w poprzednich ciążach. Na samym początku bardzo się przeziebiłam, ale potem byłam u lekarza dziecko miało 1,5 cm, widziałam bijące serduszko. Teraz mam wizytę w czwartek.
Jedyne co burzy mój spokój to to czy dziecko będzie zdrowe. Umowiłam się na usg genetyczne u lekarza z certyfikatem FMF i test Pappa.
Wiem, że to tylko prawdopodobieństwo i nie wiem czy mnie uspokoi. Oby wyniki, były dobre.
Miłego dnia wszystkim.
Witam koleżankę:-) też mam termin na 20.09 i też ponad 30 lat. Zobaczysz będzie wszystko dobrze. Skoro piszesz że masz juz dwójkę zdrowych dzieci to nie ma podstaw do tego aby się obawiać:-) A to jak mi powiedziało już z 1000 osób źle wpływa na dzidziusia i tego trzeba się trzymać.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry