reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Ewarut mam problem z tym linkiem. Nie mam dostępu

c55f0dw4ay49a7ki.png
Nie dostałaś go wcale, czy link nie działa?

9t4d [emoji7]
 
reklama
Witam jako pierwsza we wtorek:biggrin2:
Właśnie zjadłam dwie parówki na ciepło wypiłam herbatkę i może uda mi się usnąć,ale obudziłam się głodna i na to miałam właśnie ochotę:p
 
Ja tez mam problemy ze snem. Wieczorem zasypiam jak tylko glowe przyloze do poduszki ale jak wstane po 3-4h na siusiu to juz pozniej nie moge usnac i tak sie mecze 2-3h zeby znow zasnac. Mam tak co 2 dzien praktycznie.
 
U nas od tygodnia zimniej sie zrobilo i dz8s bylo rano -23.
Wizyte mam na 21 luty cle wiem juz z gory ze usg dopiero 18 tydz a prywatnie u nas w Umeå kosztuje prawie 1000 kr ale slyszalam ze prywatne w Sztokholmie to 300 kr wiec duza roznica
W Polskiej klinice (co prawda u szwedzkojezycznego lekarza) place 350kr. Maja umowe panstwowa i od 1100kr nalezy sie rowniez frikort. Dowiedz sie bo moze i u Ciebie jak zaplacisz raz 1000kr to na nastepnej tylko 100 a jeszcze nastepne za darmo


Ja sie witam z goraca herbatka w dloni. Ide zaraz odprowadzic starszego szoguna do przedszkola. U nas aktualnie -8 :no:
 
Czekam w kolejce aaaaa.na razie pielegniarka zaskoczona, bo przychodzilam zawsze po tabletki. A teraz pyta o okres. Chwila ciszy i mowi to gratuluje, macie miejsce to czemu nie ;)
 
Dziewczyny ile ja się strachu najadłam. Mam dwójkę dzieci i teraz okazało się, że jestem w ciąży. Mam długie cykle. OM 18.12.2017 ale owulacja była 5.01- śluz się zgadzał i test wyszedł pozytywny. Miałam iść pierwszy raz na usg 6.02 ale nie mogłam wytrzymać i pojechałam do kliniki prywatnej na usg 29.01. Pani doktor przez Ok 40min na usg dopochwowym nie mogła znaleść mojej macicy aż w końcu się poddała i powiedziała ze może koleżanka z większym doświadczeniem coś zaradzi. Przeszłam do gabinetu obok i się tylko dowiedziałam ze pęcherzach zrobił mi się najprawdopodobniej w szyjce i w bliźnie po CC. Pojechałam zapłakana do szpitala, a tam lekarka na usg powiedziała ze mam pęcherzyk a nawet kilka w szyjce bo są to pecherzyki nabotha( nie wiem czy dobrze napisałam) a ze ciąża jest ale wczesna bo pęcherzach Ok 4mm normalnie w jamie macicy. Zleciła mi sprawdzenie bety i jej przyrostu. Wynik z 30.01 2347, a 1.02 4499 jeszcze wczoraj byłam czyli 5.02 12347. Zastanawiam się tylko czy to nie za mało. Przyrost jak by jest prawidłowy, ale sprawdzałam ze w poprzedniej ciąży w 6t4d miałam 66000. Jak myślicie ? Bo już wariuje przez te sytuacje z usg...
 
Dziewczyny ile ja się strachu najadłam. Mam dwójkę dzieci i teraz okazało się, że jestem w ciąży. Mam długie cykle. OM 18.12.2017 ale owulacja była 5.01- śluz się zgadzał i test wyszedł pozytywny. Miałam iść pierwszy raz na usg 6.02 ale nie mogłam wytrzymać i pojechałam do kliniki prywatnej na usg 29.01. Pani doktor przez Ok 40min na usg dopochwowym nie mogła znaleść mojej macicy aż w końcu się poddała i powiedziała ze może koleżanka z większym doświadczeniem coś zaradzi. Przeszłam do gabinetu obok i się tylko dowiedziałam ze pęcherzach zrobił mi się najprawdopodobniej w szyjce i w bliźnie po CC. Pojechałam zapłakana do szpitala, a tam lekarka na usg powiedziała ze mam pęcherzyk a nawet kilka w szyjce bo są to pecherzyki nabotha( nie wiem czy dobrze napisałam) a ze ciąża jest ale wczesna bo pęcherzach Ok 4mm normalnie w jamie macicy. Zleciła mi sprawdzenie bety i jej przyrostu. Wynik z 30.01 2347, a 1.02 4499 jeszcze wczoraj byłam czyli 5.02 12347. Zastanawiam się tylko czy to nie za mało. Przyrost jak by jest prawidłowy, ale sprawdzałam ze w poprzedniej ciąży w 6t4d miałam 66000. Jak myślicie ? Bo już wariuje przez te sytuacje z usg...
A z poprzedniej ciąży masz synka czy córkę?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie [emoji16]
Dziewczyny co poniedziałek będę dodawała osoby do grupy zamkniętej. Ale panuje tu pewien regulamin- osoby te muszą mieć co najmniej 30 postów i udzielać się tu w miarę możliwości. Osoby które mają zero postów i na piszą do mnie wiadomość na priv o dołączenie do grupy zamkniętej nie zostaną do niej dodane.
Tak więc pozdrawiam Was serdecznie [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry