reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ile ja się strachu najadłam. Mam dwójkę dzieci i teraz okazało się, że jestem w ciąży. Mam długie cykle. OM 18.12.2017 ale owulacja była 5.01- śluz się zgadzał i test wyszedł pozytywny. Miałam iść pierwszy raz na usg 6.02 ale nie mogłam wytrzymać i pojechałam do kliniki prywatnej na usg 29.01. Pani doktor przez Ok 40min na usg dopochwowym nie mogła znaleść mojej macicy aż w końcu się poddała i powiedziała ze może koleżanka z większym doświadczeniem coś zaradzi. Przeszłam do gabinetu obok i się tylko dowiedziałam ze pęcherzach zrobił mi się najprawdopodobniej w szyjce i w bliźnie po CC. Pojechałam zapłakana do szpitala, a tam lekarka na usg powiedziała ze mam pęcherzyk a nawet kilka w szyjce bo są to pecherzyki nabotha( nie wiem czy dobrze napisałam) a ze ciąża jest ale wczesna bo pęcherzach Ok 4mm normalnie w jamie macicy. Zleciła mi sprawdzenie bety i jej przyrostu. Wynik z 30.01 2347, a 1.02 4499 jeszcze wczoraj byłam czyli 5.02 12347. Zastanawiam się tylko czy to nie za mało. Przyrost jak by jest prawidłowy, ale sprawdzałam ze w poprzedniej ciąży w 6t4d miałam 66000. Jak myślicie ? Bo już wariuje przez te sytuacje z usg...
Przyrost z dwóch pierwszych badań jest prawidłowy. Dziwna sprawa z tymi pęcherzykami w szyjce. Daj znać, jak sytuacja się rozwinie!

9t5d [emoji7]
 
Przyrost z dwóch pierwszych badań jest prawidłowy. Dziwna sprawa z tymi pęcherzykami w szyjce. Daj znać, jak sytuacja się rozwinie!

9t5d [emoji7]
Te pecherzyki nabotha to podobno nic strasznego i napewno nie maja wpływu na ciążę. Lekarka powiedziała żeby sobie tym głowy w ogóle nie zajmować :)
 
Witam się i ja gratuluję nowym mamusiom [emoji5]️ u mnie dzisiaj intensywny dzień dopiero 14 a mi już brak sił, zrobiłam się leniuszek [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie. Jest zarodek i jest serduszko :) kolejna dopiero za 5 tyg. Jak to wytrzymac????
A wczesniej mam sie pokazac na badania. Jest wiecej obowiazkowych niz jak bylam w poprzedniej ciąży.
Też muszę na następną czekać 5 tyg idę dopiero 26 lutego a byłam wcześniej 22 styczeń [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry