reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A jaki polecacie właśnie kończę witaminy i powiem wam że zanim je brałam, wcześniej tylko kwas foliowy to czułam się o niebo lepiej

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Pregna plus skład korzystny[emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja porodu się nie boję aż tak. Wczoraj naszły mnie lęki czy ja sobie z taką małą istotką wogólę poradzę. Poród przeminie a ten maluszek będzie zależny ode mnie. Może wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki. Jak wyglądały pierwsze dni z noworodkiem? Miałyście wcześniej doświadczenie z dziećmi czy uczyłyście się wszystkoefo od podstaw?
Zanim się synek urodził to mój kontakt z takimi maluszkami ograniczał się do kilku dzieci w rodzinie i u koleżanki.
Ogólnie jak się mały urodził to w szpitalu byłam przerażona, ale szybko się wszystkiego nauczyłam.
Jak dla mnie najgorsze było kąpanie małego, pierszy raz sama synka wykąpałam dopiero po prawie 3 tygodniach, a tak to mąż to robił.

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po pracy i zmęczona jestem jakbym 12 h pracowała. Dni mi się strasznie dłużą do następnej wizyty. Co do witamin to tez biorę pragnę plus wczesniej brałam z dopel hertza ale strasznie duże tabletki i aż dwie trzeba wziąć wiec pragną zdecydowanie lepsza
Witam nowe wrzesnioweczki rośnijcie zdrowo



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim :) Jutro nareszcie idę na wizytę, nie mogę się już doczekać i staram się nie stresować. Kilka ostatnich dni było mega ciężkich. Mdłości mi się nasiliły na jedzenie ledwo mogę spojrzeć. Nawet udało mi się się z mężem zaliczyć o to nie mała awanture [emoji23] przyszedł z zakupami i pokazuje mi co kupił - kochanie zrobisz dziś kotlety z indyka? Spojrzałam, skrzywiłam się i mówie że jeść nie będę niech robi sobie sam. I się zaczęło bo on stara a ja tylko marudzę [emoji23] dodatkowo powiedzialam żeby poszedł po kartofle bo na ryż też już nie mogę patrzeć oczywiście obraza majestatu i nigdzie nie poszedł. Ja wściekła zrobiłam mu te kotlety sama wróciłam do sypialnia się położyć tak mnie mdliło na widok mięsa. Zaraz jednak przyszedł mnie przeprosić mówiąc że przesadził i on nie jest w stanie zrozumieć jak ja się czuję. Czuję że nie będzie miał ten mój mąż lekko. Wczoraj za to ugotowałam sobie cały gar ogórkowej, a dziś miskę zupy poprawie jeszcze frytkami i fasolka szparagową :) [emoji41]

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Chcialam zrobic frytki ale nic z tego zjadlam loda i chrupki. Musi to wystarczyc.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że te mdłości i wszystko co z nimi związane są przyczyną wasni małżeńskich [emoji23]

Ja dzisiaj mam z tym związane okropny dzień. Niedobrze mi jest strasznie. Okropny posmak w buzi. Wszystko mi śmierdzi. Nie jem nic bo mnie odrzuca.
Dobrze ze jeszcze rano dane mi było zjeść wymarzonego WieśMaca [emoji23]

Polecono mi imbifem czy coś takiego. Słyszeliście o tym? Kurde, może kupię jednak. Już nie wiem co robić, żeby jakoś funkcjonować.
 
Widzę, że te mdłości i wszystko co z nimi związane są przyczyną wasni małżeńskich [emoji23]

Ja dzisiaj mam z tym związane okropny dzień. Niedobrze mi jest strasznie. Okropny posmak w buzi. Wszystko mi śmierdzi. Nie jem nic bo mnie odrzuca.
Dobrze ze jeszcze rano dane mi było zjeść wymarzonego WieśMaca [emoji23]

Polecono mi imbifem czy coś takiego. Słyszeliście o tym? Kurde, może kupię jednak. Już nie wiem co robić, żeby jakoś funkcjonować.
Mam to samo dzisiaj zjadłam małą miseczkę zupy pół kromki, pół drożdżówki i Danio i tak byłam w kibelku bo wszystko się nie przyjęło

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry