reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Ewarut miło mi że pytasz.staram się nie przemęczać.do pracy chodzę.narazie o l4nie myślę.apetyt mam niestety dość spory.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Dziewczyny jak u was z ciśnieniem u mie dziś 140/ 90 martwie się troche za wysokie
Ja mam nadciśnienie od poprzedniej ciąży. teraz na lekach mam pomiary między 150/90 a 130/80. W styczniu miałam już 3 razy podnoszoną dawkę leków.
Jeżeli to jest tylko jednorazowy odczyt to nie masz się czym martwić. Jeśli będzie się powtarzać to dostaniesz leki i będziesz pod ścisłą kontrolą. Poprzednią ciążę przeszłam beż większych problemów więc i teraz mam nadzieję na podobny przebieg. Musisz być dobrej myśli :tak:.

@netka. przykro mi :( Trzymam kciuki żeby chociaż ta jedna kropeczka z tobą została.

@Alkihisa odpoczywaj dużo i dbaj o siebie :tak:



Jejkuuuu zjadła bym takiego gofra! I ciacho z kremem, i z karmelem w polewie czekoladowej i z czekoladową kruszonką :laugh2:
 
Ja mam nadciśnienie od poprzedniej ciąży. teraz na lekach mam pomiary między 150/90 a 130/80. W styczniu miałam już 3 razy podnoszoną dawkę leków.
Jeżeli to jest tylko jednorazowy odczyt to nie masz się czym martwić. Jeśli będzie się powtarzać to dostaniesz leki i będziesz pod ścisłą kontrolą. Poprzednią ciążę przeszłam beż większych problemów więc i teraz mam nadzieję na podobny przebieg. Musisz być dobrej myśli :tak:.

@netka. przykro mi :( Trzymam kciuki żeby chociaż ta jedna kropeczka z tobą została.

@Alkihisa odpoczywaj dużo i dbaj o siebie :tak:



Jejkuuuu zjadła bym takiego gofra! I ciacho z kremem, i z karmelem w polewie czekoladowej i z czekoladową kruszonką :laugh2:
Moje ciśnienie dzisiejsze 70/50

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ehh zaczynam sie martwic. Nie jest to ból tylko takie zakłucie mkcniejsze i zaraz przechodzi.
Ja bym stawiała ,że to macica się rozciąga u mnie są takie kłucia w pierwszej ciąży lekarz mi mówił że tak jest przy rozciąganiu macicy.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry