reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wszystko pewnie przez ten tzn....krwawy księżyc
A to on dzisiaj będzie?

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
A czy któraś z Was miała podobny wynik? Czy to może zagrazac maleństwu?

gannvfxm7rdcfbwj.png
Tak ja miałam.
To bardzo wolno spada. Zerknę w wyniki, ale w obydwu ciążach mi wyszło i powtarzałam.
Kotów się nie bój :) bój się surowego mięsa i niemytych warzyw i owoców.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wierze do tej pory, a dzidziusia już widziałam 2 razy na USG. Jest to takie dla mnie metafizyczne. Dwie maleńkie komórki się połączyły, a teraz tworzą życie.

8599sek27f3kxupf.png

Super.
Dlatego że 3 listopada 2017 miałam operację na usunięcie lewego jajnika bo był guz... dlatego że nie wierzę że mogę już być w ciąży..
W 2016 zaczynałam starać z narzeczonym o dziecko przez prawie rok i dużo chodziłam do gina i w końcu się dowiedziałam że mam guza lewego jajnika...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do smarowania można spokojnie amol stosować.
A co do testów to nie tylko sikane potrafią kłamać. W drugiej ciąży test z krwi wyszedł mi negatywnie a test paskowy pozytywny. Dobrze że miałam przeczucie że jednak jestem w ciąży
 
Super.
Dlatego że 3 listopada 2017 miałam operację na usunięcie lewego jajnika bo był guz... dlatego że nie wierzę że mogę już być w ciąży..
W 2016 zaczynałam starać z narzeczonym o dziecko przez prawie rok i dużo chodziłam do gina i w końcu się dowiedziałam że mam guza lewego jajnika...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro :(
Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy wynik!!!

8599sek27f3kxupf.png
 
Tak ja miałam.
To bardzo wolno spada. Zerknę w wyniki, ale w obydwu ciążach mi wyszło i powtarzałam.
Kotów się nie bój :) bój się surowego mięsa i niemytych warzyw i owoców.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze, bo cały luty spędzę u rodziców gdzie jest kot. Ma już 8 lat i raczej słabo zmieniać mu życie z uwagi na moja ciążę ;-) poza tym to typ kanapowca, który nie łazi po dworze i nie tknie nawet parówki tylko puszeczki Sheba, o jego toksoplazmozę się nie boję [emoji23] Z góry dziękuję za informację jak to u Ciebie wyglądało i co mówił lekarz [emoji4][emoji4][emoji4]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Do góry