reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam to samo przez weekend praktycznie byłam nie obecną osobą. Ledwo chodziłam takie miałam niskie ciśnienie. Dziś jest lepiej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewarut- co odnosnie tego prywatnego?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chce tylko abys wyslala mi wiadomości lepiej mi wtedy spisać wasze Nicki i wysłać wyżej do administratora. No i wiem że chce ta dana osoba bo wysłała wiadomość.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pisze dopiero teraz ale czuję się fatalnie nic nie jem wszystko zwracam, nie miałam siły

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chce tylko abys wyslala mi wiadomości lepiej mi wtedy spisać wasze Nicki i wysłać wyżej do administratora. No i wiem że chce ta dana osoba bo wysłała wiadomość.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Wyslalam ,ale niewiem czy dobrze? Doszlo?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Narazie cisza wmusiłam w siebie mandarynkę i pół banana mam nadzieję że tylko te dwa dni takie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry