reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem już. Było oczywiście opóźnień i jak nigdy nie przyjmował mój lekarz a jakis młody w jego zastępstwie. Serduszko bije! Az sie popłakałam ale później mi powiedział zebym w piątek przyszła jak będzie mój ginekolog bo według tego Maleństwo jest zdecydowanie za małe. Wystraszyłam się bo tak brzmialo jakby nie chciał mi sam o czymś powiedzieć więc teraz czekam na piątek


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Ja już slychac serduszko to duży plus! Czekaj do piątku ale moja ciaza jest młodsza o 1.5tygodnia prawie więc u Ciebie będzie najprawdopodobniej to samo.:) chociaż e takim wypadkupowinien obliczyć wiek płodu N podstawie wymiarów no ale nic straconego..do piatkuniedaleko;)
 
reklama
Ja mam to samo niestety i to boli mnie z tylu z przodu z boku pod pępkiem w kroku wszędzie dosłownie najlepiej jest jak leżę


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
U mnie to trwa dosłownie może 15sekund taki ból. I przechodzi. Nawet już zauważyłam że jest to w określonych godzinach.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Nie odzywałam się przez weekend bo nie miałam weny, prawie cały weekend przeleżałam plackiem a męża wygoniłam do kuchni gotować obiadki [emoji4]
Ale trzeba jakość się ogarnąć bo niedługo wracam do pracy. Nie wiem jak ja dam tam rade bo energii u mnie zero. Najchętniej bym spala cały dzień.
I jeszcze te mdłości mnie dobijają. Czasami myślę ze paw jest blisko [emoji23]a tak się cieszyłam na początku z dobrego samopoczucia eh

Umówiłam się na wizytę prywatna do gina . Idę w sobotę zobaczyć fasolkę [emoji7]

Bardzo współczuje tym dziewczyna co straciły swoje fasolki. Bardzo jest to przykre i ciężko znaleść jest słowa pocieszenia. Życzę żebyście jak najszybciej dołączyły do grona szczęśliwych mamusiek. Powodzenia i wszystkiego dobrego [emoji10]

Gratulacje dla nowych mam i gratulacje udanych wizyt fasolowych [emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie ta sama sytuacja, tylko krocej do 10sekund.
Najsilniejszy jest po kąpieli jak już leżę w łóżku spokojnie.

Pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i syn kopał jak woda leciała po brzuszku. Później i do tej pory z resztą uwielbia się kąpać.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mrrr- mam tak samo energii zero [emoji33] doslownie brak sil i checi na cokolwiek buuu i spac tez bym mogla calymi dniami i nocami [emoji33]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry