reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
W ciąży włosy nie wypadają. Jeśli zauważyłaś, że więcej leci koniecznie zbadaj tarczycę.
Po porodzie to inna broszka, bo poleci wszystko, co teraz nie wypadnie. Ale jeśli też wypadają za długo, to znów trzeba skontrolować tarczycę.

Starania no w ciąży mnie pokonał ten film.
Czytałam właśnie, że próbują zorganizować helikopter do Tomka. Ale siła walki w tych ludziach.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Też czytałam. Ciebie pokonał film, a mnie nawet relacje z Nangi pokonują. Masakra, na czas ciąży powinnam się gdzieś zamknąć
 
W ciąży włosy nie wypadają. Jeśli zauważyłaś, że więcej leci koniecznie zbadaj tarczycę.
Po porodzie to inna broszka, bo poleci wszystko, co teraz nie wypadnie. Ale jeśli też wypadają za długo, to znów trzeba skontrolować tarczycę.

Starania no w ciąży mnie pokonał ten film.
Czytałam właśnie, że próbują zorganizować helikopter do Tomka. Ale siła walki w tych ludziach.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj w ciąży czasem włosy wypadają.. ;) Z tarczą nigdy problemów nie miałam i nie mam..po prostu wydaje mi sie ze zamało jakiejś witaminy.. ponoc jednym wypadaja w trakcie innym po..różne teorie już słyszałam to tak samo jak z nudnosciami chyba:-p
Olej rycynowy można stosować w ciąży?
 
Nie tylko. Ja też. Na 12h ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png
Ja również.. Dobrze że jest w miarę spokojnie
 
Jej dziewczyny ledwo was nadrobiłam.
Przykro mi bardzo z powodu wczorajszych feralnych wydarzeń - trzymajcie się kobietki myślę o was ciepło.:hmm:

Witam nowe mamy, miło was poznać :-) :)

Ja dziś na forum z doskoku- pakuję się na ferie!:-) :):-) :) Jupi! Doczekałam, choć narty chyba odpuszczę, zobaczę jak się będę czuła. W 1 ciąży z synkiem byłam w 3 miesiącu jak szusowalam na 2000m i czułam się bossko. Ale ta ciąża jest inna więc nic na siłę.
Pozdrawiam i miłej (smacznej) niedzieli;)
Ale masz super miłego wypoczynku:-D
 
@Kkk88 tarczycę mimo wszystko warto sprawdzić raz na trymestr. Ja tego nie zrobiłam w pierwszej ciąży i to był duży błąd, bo okazało się, że ciąża uaktywniła chorobę Hashimoto i diabelnie duża niedoczynność tarczycy (też wcześniej nie miałam problemów z tarczyca i nie było ich w mojej rodzinie). To sprawiło, że przez pierwsze pół roku życia Młodej traciłam przytomność kilka razy dziennie, nie budził mnie jej płacz w nocy, miałam problemy z karmieniem. Także warto to przypilnować, chociaż w Twoim wypadku też bym stawiała na jakieś niedobory witaminowe. Jak nie bierzesz, to może czas pomyśleć o jakimś suplemencie z dużą zawartością żelaza?
Co do ryb, to każde możemy, byle po pełnej obróbce cieplnej.
 
reklama
Do góry