reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dobrze że moja mieszka 1600km ode mnie.. Ale już zapowiedziałam że dziecka tam nie dam..:eek:
Ja uwielbiam gotować i ostatnio nawet się dowiedziałam od teścia i męża że w ciąży mi się smak poprawił :rofl2::rofl2:
Ps..czy wam też zaczynają wpadać włosy.. :hmm::hmm:
U mnie ze smakiem coś nie tak bo wszystko nie takie jak miało byc mi się wydaje
A co do włosów to mi nie wypadają. W pierwszej ciąży zaczęły po porodzie i wypadaly garściami


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
A wiecie co można stosować w ciąży na włosy?
Mi ostatnio pomogła keratyna ale teraz jeszcze na nią za szybko..napewno muszę je ściąć :-( :(
Moja np najpierw pyta A 0ozniej sobie sama odpowiada..Więc stwierdziłam że nie ma sensu jej nic mówić. To samo było z naszym ślubem.. pogadala pogadala po czym dostała zaproszenie 5miesiecy przed i tyle..oczywiście nie obyło się bez obrazy:rofl2:
 
Sporo km, sporo.Nikt Ci nie mówi i nie pyta co i jak. Moja nie tyle co mi, najbardziej chce wszystkie info od mojego męża, a jak nie powie, to pada stwierdzenie że ma tajemnice przed matka.
Mi nie wypadają, nigdy nie wypadaly, mam grube i mocne :) Oby tak było zawsze.
Spoko..W dobie Internetu to i 1600km nie roni różnicy :-p chociaż wtedy nagle można zasięg stracić..
Włosów zazdroszczę.. u mnie W rodzinie niestety wszystko kobiety miały słabe włosy..
 
Spoko..W dobie Internetu to i 1600km nie roni różnicy :-p chociaż wtedy nagle można zasięg stracić..
Włosów zazdroszczę.. u mnie W rodzinie niestety wszystko kobiety miały słabe włosy..
Pocieszenie, że już niedługo, jakoś w drugim trymestrze ich stan się baaardzo poprawi :) w ciąży włosy i paznokcie są cudowne <3
 
Dzień dobry :) wstałam i miałam mega ochotę na kawę ( do tej pory mnie odrzucało). Zadowolona zaparzyłam, myślę w końcu będę się lepiej czuła jak ją wypiję. I co? Nachyliłam się nad kubkiem i musiałam szybko do toalety [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
No ja też mogłam pić kawę a od dwóch dni na samą myśl mnie odrzuca:sorry2:
 
Dobrze że moja mieszka 1600km ode mnie.. Ale już zapowiedziałam że dziecka tam nie dam..:eek:
Ja uwielbiam gotować i ostatnio nawet się dowiedziałam od teścia i męża że w ciąży mi się smak poprawił :rofl2::rofl2:
Ps..czy wam też zaczynają wpadać włosy.. :hmm::hmm:
W ciąży włosy nie wypadają. Jeśli zauważyłaś, że więcej leci koniecznie zbadaj tarczycę.
Po porodzie to inna broszka, bo poleci wszystko, co teraz nie wypadnie. Ale jeśli też wypadają za długo, to znów trzeba skontrolować tarczycę.

Starania no w ciąży mnie pokonał ten film.
Czytałam właśnie, że próbują zorganizować helikopter do Tomka. Ale siła walki w tych ludziach.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej ale napisałyście cieżko nadążyć :)
My do czasu ukończenia budowy domu mieszkamy z teściowa ale rozmawiam z nia moze raz na tydzień , bardzo słaby kontakt.

Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa :) założył kartę ciąży zlecił kolejne tysiąc badań :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jej dziewczyny ledwo was nadrobiłam.
Przykro mi bardzo z powodu wczorajszych feralnych wydarzeń - trzymajcie się kobietki myślę o was ciepło.:hmm:

Witam nowe mamy, miło was poznać :-) :)

Ja dziś na forum z doskoku- pakuję się na ferie!:-) :):-) :) Jupi! Doczekałam, choć narty chyba odpuszczę, zobaczę jak się będę czuła. W 1 ciąży z synkiem byłam w 3 miesiącu jak szusowalam na 2000m i czułam się bossko. Ale ta ciąża jest inna więc nic na siłę.
Pozdrawiam i miłej (smacznej) niedzieli;)
 
Do góry