reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy to normalne że mnie boli brzuch jak na okres? Jestem na początku ciąży. Dowiedziałam się dwa dni temu. Mam się martwić?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie na początku bolał, przez ok tydzień. Cały czas latałam do kibelka sprawdxić czy @ nie przyszła. Teraz w tygodniu kiedy wypadałaby kolejna też pobolewało, ale nie przejmowałam się bo dużo dziewczyn pisało że tak ma :)
 
reklama
Dziewczyny poryło mi beret i spać nie mogę.
Oglądałam schizowy film, do tego czytam co się tam dzieje u alpinistów i chyba nie zasnę.
A jeszcze martwię się o dzieci. Bo dalej słyszę charczenie. Szpital to ostatnie czego mi trzeba.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie już lekko ścina [emoji119].

Jaki to film? Lubię takie.

A charczenie niech idzie sio. O! Takie zaklęcie[emoji8]




f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
Witam w leniwą niedzielę,no nie mogę bez was!!! ,musiałam tu już zajrzec:happy:,mam nadzieję,że dziś będzie wesoło i optymistycznie na naszym forum, tym bardziej,że mamy nowe mamusie,które serdecznie witam i pozdrawiam:-D
 
Mnie też brzuch bolał w terminie @ i kilka dni po, później przeszło i teraz tylko lekko kuje. Pod wieczór po 16 piersi zaczynają pobolewac.
 
Mnie już lekko ścina [emoji119].

Jaki to film? Lubię takie.

A charczenie niech idzie sio. O! Takie zaklęcie[emoji8]




f2w3rjjgrz97x0lc.png
Skóra w której żyje. No ale to film Almodovara, to czego innego mogłam się spodziewać? [emoji14]

Dzięki. Niech mi te pucloki zdrowieją. Na jutro zamówię wizytę domową.

Też witam nowe mamy.
I dziś nie chcę słyszeć żadnych nowych negatywnych wieści.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) wstałam i miałam mega ochotę na kawę ( do tej pory mnie odrzucało). Zadowolona zaparzyłam, myślę w końcu będę się lepiej czuła jak ją wypiję. I co? Nachyliłam się nad kubkiem i musiałam szybko do toalety [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dzień dobry!
Bellina dobry film, ale w czasie ciąży nie mogę takich oglądać, bo mi bije :p
Myśmy wczoraj obejrzeli pierwszy odcinek Peaky Blinders i juz się jaram, bo świetny serial, ale jak w czymś gra Tom Hardy, to musi być świetne :D
Szpital mam w domu. Młoda zaraziła się ode mnie, stary cierpi na ból krzyża i oczywiście umiera. Ojojojajcie
Mackiewicz chyba spisany na straty. Szkoda mi jego rodziny, chyba najbardziej...
 
reklama
Do góry