reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy to normalne że mnie boli brzuch jak na okres? Jestem na początku ciąży. Dowiedziałam się dwa dni temu. Mam się martwić?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie bolał.. innych pewnie niekoniecznie. Każda z nas ma inne objawy. Ja np nie wiem co to są nudności i do niedawna nie wiedziałam co to ból piersi A powoli kończę 8tydzien
 
reklama
20180127_231835-540x540.jpg Mam na imie Agnieszka Mieszkam w Holandii. To moje pierwsze dzieciatko. Z moich obliczeń termin wypada na 29.09. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie do pierwszej wizyty u poloznej bo sie strasznie denerwuje. Pozdrawiam Was dziewczyny i mocno trzymam kciuki za was i wasze maleństwa
 

Załączniki

  • 20180127_231835-540x540.jpg
    20180127_231835-540x540.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 97
Mnie bolał.. innych pewnie niekoniecznie. Każda z nas ma inne objawy. Ja np nie wiem co to są nudności i do niedawna nie wiedziałam co to ból piersi A powoli kończę 8tydzien
Dziękuję za odp bo już zaczynałam się martwić.. nam nerwowy okres i myślałam że to od tego. Jabudnosci też nie mam i piersi mnie też niezbyt bolą:D

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie bolał.. innych pewnie niekoniecznie. Każda z nas ma inne objawy. Ja np nie wiem co to są nudności i do niedawna nie wiedziałam co to ból piersi A powoli kończę 8tydzien

U mnie podobnie. Też bolał i to całkiem długo. Żeby się uspokoić wizualizowałam sobie moją macicę i to jak ładnie się rozszerza, żeby należycie gościć fasolkę. Tym tłumaczyłam bóle. Pomagało [emoji4].

Kurcze... miałam dzisiaj drzemkę w ciągu dnia dość długą i spać nie mogę [emoji849].
 
Zobacz załącznik 837155 Mam na imie Agnieszka Mieszkam w Holandii. To moje pierwsze dzieciatko. Z moich obliczeń termin wypada na 29.09. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie do pierwszej wizyty u poloznej bo sie strasznie denerwuje. Pozdrawiam Was dziewczyny i mocno trzymam kciuki za was i wasze maleństwa
Heeej :) i gratulacje

O co chodzi z tą położna? To nie do lekarza trzeba iść? Ja też się dowiedziałam dwa dni temu i zielona jestem.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podobnie. Też bolał i to całkiem długo. Żeby się uspokoić wizualizowałam sobie moją macicę i to jak ładnie się rozszerza, żeby należycie gościć fasolkę. Tym tłumaczyłam bóle. Pomagało [emoji4].

Kurcze... miałam dzisiaj drzemkę w ciągu dnia dość długą i spać nie mogę [emoji849].
Też tak muszę sobie tłumaczyć:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny poryło mi beret i spać nie mogę.
Oglądałam schizowy film, do tego czytam co się tam dzieje u alpinistów i chyba nie zasnę.
A jeszcze martwię się o dzieci. Bo dalej słyszę charczenie. Szpital to ostatnie czego mi trzeba.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry