reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny! Nieśmiało dołączam, witając wszystkie. Jestem Agnieszka, obecnie mieszkam w Cambridge, w UK. Mam termin na 15.09. Mam już córkę, ma 8 lat (12.2009) a przez ostatnie 7 lat staraliśmy się z mężem o kolejne. Zobaczymy czy tym razem się udało...


Napisane na Moto G (4) w aplikacji Forum BabyBoom

I cudownie!!! Witamy Cię ciepło i ogromniaste gratulacje dla Was [emoji119][emoji119][emoji119]. To się nazywa wytrwałość i determinacja [emoji173]️. Wspaniałych i spokojnych 8 miesięcy.

Dziewczyny, czy któraś byłaby chętna, żeby zrobić tabelkę z wszystkimi nami wrześniówkami? Wiem, że jest osobny wątek z listą, ale taka tabelka byłaby czytelniejsza.
 
Wiesz, mnie boli często po pracy. I w trakcie niestety też.

Na usg mi powiedzieli jedynie że mam termin na 8.09. Wg miesiączki 12.09.
Właściwie czekam na wizytę z położną i kolejne usg, to wtedy może coś się zmieni.

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Tzn nie chodzi mi o termin porodu tylko termin wizyty. Ja to się przerazilam jak zaczęłam to wszystko czytać co dostałam z nhs dziś
 
Ojej, przepraszam nie zrozumiałam wcześniej.

Mam tylko termin z położną na 6.02, a terminu usg nie mam jeszcze.

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Bezsensu..mogli od razu Ci wysłać. A jak to jest z wolnym? Bo wiem że muszą Ci dac wolne-płatne na czas badań.. tylko czy te listy trzeba zanieść do przełożonego? Orientujesz się może?
 
I cudownie!!! Witamy Cię ciepło i ogromniaste gratulacje dla Was [emoji119][emoji119][emoji119]. To się nazywa wytrwałość i determinacja [emoji173]️. Wspaniałych i spokojnych 8 miesięcy.

Dziewczyny, czy któraś byłaby chętna, żeby zrobić tabelkę z wszystkimi nami wrześniówkami? Wiem, że jest osobny wątek z listą, ale taka tabelka byłaby czytelniejsza.
Mówiłam, że ja to zrobię ale poczekam jeszcze kilka dni może dołączą nowe mamy i "hurtowo" wpiszę


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dziewczyny czy to normalne że mnie boli brzuch jak na okres? Jestem na początku ciąży. Dowiedziałam się dwa dni temu. Mam się martwić?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się umawiałam w przychodni z położną na to pierwsze spotkanie.

Nie wiem jak to jest z tym wolnym płatnym. Ja zawsze kiedy proszę o wolne to je mam. Więc mi na pewno dadzą day off. Ale gdzieś czytałam, że możesz pokazać książkę ciążową. Listy też powinny wystarczyć, w końcu to dokument.

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
No mi też bez problemu dadzą tylko mi nie zapłacą.. A właśnie gdzieś czytałam że muszą.. no nic pójdę z tymi listami w poniedziałek i zobaczę co w trawie piszczy ;-) ;)
 
Do góry