reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dasz radę, jeśli lekarz doradził Ci że tak lepiej to tak pewno jest.
Kochana tylko jeden karze w domu deugi do szpitala..
Co ja mam robić;(?? Oszaleje serio


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
To jeden lekarz prowadzący a drugi ze szpitala?
Więc jeżeli się boisz sama w domu to może jednak wybierz szpital? U mnie przez pierwsze dwa dni krwawienie było silne i ból jak przy miesiączce ale każdy reaguje inaczej na takie sprawy.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dziewczyny, tak strasznie mi przykro :(...Wiem, że żadne słowa teraz nie pocieszą, ale myślę o Was i ślę tulaski. Po nocy przychodzi dzień...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomaranczka serce peka..
Ja to juz sily plakac nawet nie mam..
Kochane dzwonil do mnie moj ginekolog i powiedział, ze pomimo, ze beta urosla nie ma na co juz liczyć bo plod się nie rozwija..serce nie bije, ale kazał MI W DOMU CZEKAĆ I PORONIC, ze to dla mojego dobra.., a ja tak się tego wszystkiego strasznie boję..powiedzial, ze to lepiej na przyszłość wróży.., zebym sama poronila bo ciąża zatrzymala się gdzies na 6tyg;(.. Zarodek okolo 24 mm
Ale jak czytam, ze same poronilyscie i ze Was tak boli, ze zaslablyscie to jak ja mam dac rade;(((, a on powiedzial, ze to bedzie plamienie jak okres..
Jak okres ? Ze mnie sie lalo...
Boże, wspolczuje Ci czekać na poronienie. Masakra :( jakie to jest okrutne ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomaranczka, a który tydzień u Ciebie? U mnie ponoc zatrzymalo się na 6...okolo..Pomaranczko czyli tak jak okres...no on mi to samo powiedzial, ze tak będzie..
Eve tak strasznie, ze az mdlalas?
 
Pomaranczka, a który tydzień u Ciebie? U mnie ponoc zatrzymalo się na 6...okolo..Pomaranczko czyli tak jak okres...no on mi to samo powiedzial, ze tak będzie..
Eve tak strasznie, ze az mdlalas?
Ja jestem strasznie wrażliwa na takie rzeczy. Najpierw mi się polalo i przestało za kilka min znowu ucisk w brzuchu i polecialam do lazienki i znowu się polalo wstalam ciemno przed oczami tylko zdarzyłam krzyknąć słabo mi doszlam do pokoju i polecialam. Mój mnie złapał a ja nie dalam rade wstać. Chwilę polezalam dal mi wody i zaczął dzwonic do szpitala. O 7 rano poronilam. A wczorajszy brązowe plamienia były tego oznaka, w nocy poboleqal mnie brzuvh ale wstawalam do toalety to było czysto...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
przed zabiegiem macie możliwości wyboru. Możecie poprosić lekarza o zachowanie próbki, w celu zrobienia testów dna na płeć dziecka oraz późniejszego pochówku ewentualnie uzyskanie odszkodowania.
Jest to możliwe, tylko tak szepnę ze swojego kącika, że znając płeć dziecka cierpi się jeszcze bardziej.Czasem lżej, jeśli jest malutkim aniołeczkiem.
 
reklama
Jest to możliwe, tylko tak szepnę ze swojego kącika, że znając płeć dziecka cierpi się jeszcze bardziej.Czasem lżej, jeśli jest malutkim aniołeczkiem.
Może lepiej jak jest jak jest...
Mój mały anioleczek nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka /
[emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry