reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja już nie licze na nic, bo cały czas krwawie.i brzuvh mnie potwornie boli

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrobir ta bete w poniedzialek We wtorek mam lekarza. Pojde .ale tez sie juz na nic pozytywnego nie nastawiam. Jak powiedzieli mi ze nie widac pecherzyka zalalam sie lzami. Niewiedzialam nawet jakiki drzwiami mam wyjsc ze szpitala.
 
reklama
Zrobir ta bete w poniedzialek We wtorek mam lekarza. Pojde .ale tez sie juz na nic pozytywnego nie nastawiam. Jak powiedzieli mi ze nie widac pecherzyka zalalam sie lzami. Niewiedzialam nawet jakiki drzwiami mam wyjsc ze szpitala.
Mnie położyli na oddziale. Lezalam na sali z kobieta w 27 tyg ciąży. Nie mogłam na nią patrzeć , obrovilam się plecami i wylam do poduszki , taka pustka i przygnębienie mnie dopaslo. Lekarz jak przysRdl po mnie żeby wziasc mnie na USG to nawet nie używał słowa poronienie. Starał się to delikatniej mi powiedzieć. Mówi coś tam jeszcze zostało a ja mówie resztki pewnie a on mavhnal głową tylko. Jak dawał mi wypis to powiedział mi ze tak widocznie musiało być,ze płód był uszkodzony i ze jestem zdrowa ze jeszcze będę na pewno mama ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie położyli na oddziale. Lezalam na sali z kobieta w 27 tyg ciąży. Nie mogłam na nią patrzeć , obrovilam się plecami i wylam do poduszki , taka pustka i przygnębienie mnie dopaslo. Lekarz jak przysRdl po mnie żeby wziasc mnie na USG to nawet nie używał słowa poronienie. Starał się to delikatniej mi powiedzieć. Mówi coś tam jeszcze zostało a ja mówie resztki pewnie a on mavhnal głową tylko. Jak dawał mi wypis to powiedział mi ze tak widocznie musiało być,ze płód był uszkodzony i ze jestem zdrowa ze jeszcze będę na pewno mama ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dam znac jeszcze we wtorek co i jak powie mi moj lekarz i Jaka bedzie beta. Ale juz wiem ze i tak nic nie pokarze ze bedzie dobrze. Moj maz mowi mi ze moze mial zly sprzęt. Ale to krwawienie. Nie ludze sie:(
 
Pomaranczka serce peka..
Ja to juz sily plakac nawet nie mam..
Kochane dzwonil do mnie moj ginekolog i powiedział, ze pomimo, ze beta urosla nie ma na co juz liczyć bo plod się nie rozwija..serce nie bije, ale kazał MI W DOMU CZEKAĆ I PORONIC, ze to dla mojego dobra.., a ja tak się tego wszystkiego strasznie boję..powiedzial, ze to lepiej na przyszłość wróży.., zebym sama poronila bo ciąża zatrzymala się gdzies na 6tyg;(.. Zarodek okolo 24 mm
Ale jak czytam, ze same poronilyscie i ze Was tak boli, ze zaslablyscie to jak ja mam dac rade;(((, a on powiedzial, ze to bedzie plamienie jak okres..
 
Kazali mi zrobic za tydz bete ale czy to juz ma sens:(
Betę też warto skontrolować, żeby ocenić czy spada. Czasami jest coś takiego jak ciąża zaśniadowa.
Trzymaj się!

Bardzo dużo dziś negatywnych wieści. Ja również ciągle drżę. Ale niestety co ma być to będzie.

Niestety zawsze na forum tak to wygląda, że część mam się wykrusza. Na naturę nic nie poradzimy.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Pomaranczka1992 bardzo współczuję straty maleństwa. Przykre to, ale betę trzeba jednak zrobić. Jeśli spadnie, to ważna informacja dla postawienia diagnozy przez lekarza odnośnie do tego, co się w organizmie dzieje.
 
Tak teraz pomyślałam dziewczyny czy wiecie, że w przypadku gdy ciąża sama się nie usunie przed zabiegiem macie możliwości wyboru. Możecie poprosić lekarza o zachowanie próbki, w celu zrobienia testów dna na płeć dziecka oraz późniejszego pochówku ewentualnie uzyskanie odszkodowania.

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
reklama
Pomaranczka serce peka..
Ja to juz sily plakac nawet nie mam..
Kochane dzwonil do mnie moj ginekolog i powiedział, ze pomimo, ze beta urosla nie ma na co juz liczyć bo plod się nie rozwija..serce nie bije, ale kazał MI W DOMU CZEKAĆ I PORONIC, ze to dla mojego dobra.., a ja tak się tego wszystkiego strasznie boję..powiedzial, ze to lepiej na przyszłość wróży.., zebym sama poronila bo ciąża zatrzymala się gdzies na 6tyg;(.. Zarodek okolo 24 mm
Ale jak czytam, ze same poronilyscie i ze Was tak boli, ze zaslablyscie to jak ja mam dac rade;(((, a on powiedzial, ze to bedzie plamienie jak okres..
Dasz radę, jeśli lekarz doradził Ci że tak lepiej to tak pewno jest.



w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Do góry