reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kochane Moje cieszcie się tym pięknym stanem. Mi nie bylo pisane cieszyć się dłużej , ale te kilka dni mi wiele rzeczy uświadomiło.
Na pewno z Waszymi fasoleczkami wszystko bedzie dobrze.. Już wystarczy tego złego na tym wątku :*

Jestem ciekawa co u @Pomaranczka1992 , też wczoraj pisała o krwawieniach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Masz rację,wszystko jest zapisane na górze,co ma być to będzie....
 
reklama
to jest to!!!!!ale jak staje to kręci mi się w głowie.czy Wasza dotychcAsowa bielizna też się pomału robi dla Was niewygodna?

c55f0dw4ay49a7ki.png
Boże tak... W przyszłym tygodniu idę na zakupy i będą to głównie majtki i nowe staniki [emoji23][emoji23][emoji23] a czasem to i myślę czy skarpetek bezuciskowych nie kupić [emoji16]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
gacie to mnie tak drażnią że najchętniej chodziłabym bez.a tak wogole to jakaś wysypka wyskoczyła mi na pośladkach tzn jednym.pierwszy raz w życiu coś takiego mam.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
O, pizzunie uwielbiam [emoji173] inne fast foody niestety też...
Dzisiaj mam mega doła a jeszcze pokłóciłam się z mężem (a zdarza nam się to naprawdę baaardzo rzadko).
Jakiś czas temu zgadaliśmy soę ze znajomym mojego że ma taką grupę, z którą raz w roku wsiadają na rowery i jadą sobie w świat. Ja się batdzo na taki wypad napaliłam, jeszcze mojego zaczęłam przekonywać, że to fajny pomysł.
Potem temat ucichł, zaczęliśmy się starać - z myślą, że jak się uda to "odpadamy".
Wczoraj byliśmy u znajomych i zaproponowali nam jakiś pomysł na czerwiec a mój na to, że my nie bo on już się z tamtą grupą ugadał, że z nimi jedzie na 3 dni.
Się wkurzyłam strasznie, bo nie znam tych ludzi. Poza tym mówił, że jak się odzywali to wspomniał im że jestem w ciąży. O tym że mimo wszystko się wybiera już zapomniał mnie poinformować
Od tego się zaczęła wojna między nami - oczywiście wszystko jest moją winą...
Zareagowałybyście tak nerwowo czy poniosły mnie hormony?
Narazie jestem zła i smutno mi...
Zareagowałabym szokiem a potem awanturą stulecia... [emoji57] przecież w tym czasie będziesz miała badania, będziesz potrzebowała pomocy. Dzidzia pod sercem jest Wasza a nie tylko Twoja i oboje rezygnujecie z pewnych spraw na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa.

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dziewczyny trzeba dogonić czarne myśli. Dziś w tv na Polsacie o 22.00 Magic Mike. U nas embargo ze względu na wcześniejsze plamienia wprowadziłam, to chociaż można na przystojnego aktora popatrzeć :) Film gorąco polecam pierwsza i drugą część :)

oar8xzkrqz0fcyud.png
Oooo właśnie,muszę obejrzeć może nabiorę ochoty na małe co nieco,bo spadło do zera,mąż zalamany;)
 
Dziewczyny, wczoraj się z Wami witałam bo jak testy pozytywne i beta rosła myślałam, że ok... Ale dziś się już zegnam.
Pytałam Was o to plamienie. W nocy zaczęłam krwawić i w szpitalu powiedzieli, że poroniłam. :(
Czuję się okropnie i nie jestem w stanie nic juz pisac.
Życzę Wam szczęśliwej i zdrowej ciąży
 
My dzisiaj chyba znów włączymy LaLaLand [emoji7][emoji7][emoji7] oczywiście jeżeli nie zasnę na Voice Kids a mam ostatnio umiejętność zasypiania o 20:00.

Dziewczyny zaczynam od poniedziałku L4 i powiem Wam, że zachodzę w głowę co będę robić całymi dniami. Odkurzyłam małego notebooka, na którym mam wszystkie sezony Seksu w Wielkim Mieście, stare filmy z Marylin Monroe, stare bajki Disneya, które uwielbiam i mnóstwo muzyki z czasów studenckich i tak sobie myślę że będę po prostu gniła w łóżku do 11!!!! NIE MIAŁAM TAK DŁUGIEGO URLOPU OD CZASU 2 ROKU STUDIÓW [emoji6][emoji6][emoji6]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dziewczyny, wczoraj się z Wami witałam bo jak testy pozytywne i beta rosła myślałam, że ok... Ale dziś się już zegnam.
Pytałam Was o to plamienie. W nocy zaczęłam krwawić i w szpitalu powiedzieli, że poroniłam. :(
Czuję się okropnie i nie jestem w stanie nic juz pisac.
Życzę Wam szczęśliwej i zdrowej ciąży
Wspolczuje. Również dziś to przeżyłam :( to jest straszne . ale musimy dac rade :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry