reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Kkk88 dlatego m.in. się nie odzywałam :ninja2: żeby nie wystraszyć zaraz innych przyszłych mam. Tylko teraz... szkoda mi się zrobiło tych dwóch duszyczek.
Ale nie można tak myśleć, że zaraz i u innych jest/będzie problem. No dajcie spokój. Ktoś w końcu musi tę krzywą urodzeń podnosić. :)
A jak usg pokazuje, że jest ok., lekarz przekłada to jeszcze na przekaz słowny pozytywny to tylko się cieszyć. Serio, serio. I tak trzymać.
 
reklama
wiem co czujesz.moj mąż powiedział że mam zakaz wchodzenia na forum po ostatniej schizie w jaką wpadlam parę dni temu..w 1ciazy byłam nieświadoma i szczesliwa

c55f0dw4ay49a7ki.png
No ja właśnie czytam i czytam.. już nawet zaczęłam czytać ta książkę od poloznych gdzie jest napisane że jeśli bicie serca było słyszalne w ok 6-7tygodniu i wymiary były ok to ryzyko poronienia wynosi mniej niż 5% A jeśli w 9-10tygodniu to spada do ok 2% takze kurde..spadło ryzyko o ok 50%...masakra nie mogę się tak stresować bo to można kota dostać.. chyba idę się zająć hamburgerami
 
myślałam że tylko ja nie potrafię się tak w pełni cieszyć ciąża i się schizuje.wszystko będzie ok i tego się trzymajmy.troche czasu do porodu zostało także możnaby było do tego momentu osiwiec. musimy wrzucić na luz ciesząc się że się udało i cieszyc się tym cudownym stanem jakim jest ciaza

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
myślałam że tylko ja nie potrafię się tak w pełni cieszyć ciąża i się schizuje.wszystko będzie ok i tego się trzymajmy.troche czasu do porodu zostało także możnaby było do tego momentu osiwiec. musimy wrzucić na luz ciesząc się że się udało i cieszyc się tym cudownym stanem jakim jest ciaza

c55f0dw4ay49a7ki.png
W sumie..będzie co ma być.. do 14go w sumie nie tak długo no i 4tygodnie po pierwszym..
Dostałam rozpiska właśnie że muszę zrobić badania między 11w2d A 13w6d.. W Polsce też coś takiego jest?
 
Dziewczyny prosze nie nakręcajmy sie nawzajem. Damy radę. Trzeba być pełnym optymizmu i radości szykuje sie dla nas piękny czas. Ja mam wizytę w poniedziałek, a to co tu czytam mnie przeraża:(
 
Wszystko bd dobrze trzeba byc dobrej mysli. Mi ostatnio kolezanka opowiadala ze w 10tc jej dzidzia nie miala tetna. Dostala skierowanie na zabieg do szpitala a tam po zrobieniu usg w 10t1d tetno juz bylo. Wiec myslmy pozytywnie.
Mam nadzieję, ale nerwy i tak są.
Pierwszą ciążę przeszlam spokojnie, na luzie bo chyba nie byłam świadoma tych wszystkich problemów. Po poronieniu w wakacje jedak każdy sygnał mnie przeraża. W sierpniu jeszcze sobie tłumaczylam, że będzie dobrze przecież mam mdłości, bolą mnie piersi ale niestety :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Mam nadzieję, ale nerwy i tak są.
Pierwszą ciążę przeszlam spokojnie, na luzie bo chyba nie byłam świadoma tych wszystkich problemów. Po poronieniu w wakacje jedak każdy sygnał mnie przeraża. W sierpniu jeszcze sobie tłumaczylam, że będzie dobrze przecież mam mdłości, bolą mnie piersi ale niestety :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
W którym tyg poroniłaś ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry