reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jego tekst jedno poronienie nic nie zaszkodzi dla organizmu. Juz niewiem co wgl mam o tym myśleć. Dwa dni temu pecherzyk był a dzisiaj inny lekarz go nie widzi. I ta krew. :(
Jak ja szukałem lekarza w Polsce to znalazłam prywatne kliniki 24/7 może takiej poszukaj i jedź ? U mnie lekarz też pęcherzyka nie widział w 5tygodniu wg om
 
reklama
Nic a nic. Teraz chyba z nerwów a może wmawiam sobie, tak na dole z tyłu.
Ja dziś tez miałam Taka sytuację z plamieniem jak Ty . tylko ze ja miałam dziś troszkę stresu i nerwów. Brzuch mnie Bolal w dzień i plecy. Ale teraz jest juz ok.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Dziewczyny już drugi dzień mam kołatania serca słyszałam że tak jest mam od razu iść do lekarza czy czekać do wizyty

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry