reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Neliel ja bym tak nie wytrzymała. Co to za facet, co ani pomóc, ani nawet naprawić. Masakra.

@Pomaranczka1992 ja bym pędziła do szpitala, ewentualnie szukała innego lekarza prywatnie. Takie krwawienie powinien ktoś zbadać, a nie sobie zgadywać co to jest, a co nie.

@JoAnnA250694 a piłaś kawe, czarną herbatę? Denerwujesz się czymś?

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Właśnie nie...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwnie. A bardzo to "uciążliwe"? Jeśli taj, to od razu pogotowie, a jeśli jesteś w stanie normalnie funkcjonować, to przeczekaj weekend i w poniedziałek do lekarza. Na uspokojenie możesz wypić melisę lub mleko (mi pomogło, jak jakiś czas temu przesadziłam z teiną i kofeiną).

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
U mnie ogólnie serce rodzinne ale to niedomykalność zastawki siostra ciotka i kuzynka ma a to co ja mam to jest takie uczucie jak serce bije normalnie nagle taki skurcz dłuższy i powrót do normalnego rytmu i tak co chwile

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Ja dZiś skoczyłam 6 :)


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Wysłałam starego do maka. Tak, teraz.
Kurcze, pomarańczka, wracaj jutro na IP i nie daj się zbyć...
Asiu mierzylas puls?
 
reklama
Mam niskie ciśnienie a wysokie tętno dziwne jakieś

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Takie kolatania mogą byc przy wypadaniu platka zastawki mitralnej, tez tak mialam, nic groznego, mówili mi nna to ze to taka uroda serca. Na echu serca mozna to wykryć
Oczywiście najlepiej poradzic sie lekarza bo przyczyn pewnie moze byc jeszcze więcej?
 
Do góry