reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia piekne głowonogi.:-) :)
Staś też ma mamoze choć dziś mu chociaż gorączka spadła.
Kupiłam mu książkę pt "mała ksiażka o kupie" i bardzo żałuję. Cały Boży dzien chodzi i opowiada o kupach: a to o kupie szczura, a to o kupie łosia, a kupa słonia jest taaaka wielka:hmm: Cudownie prawda.
Njagorzej że to jego nr 1 na liście bestsellerów :sad:
 
reklama
Czyli zaczynasz 7 tydzień [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie :)


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
@StarAnia piekne głowonogi.:-) :)
Staś też ma mamoze choć dziś mu chociaż gorączka spadła.
Kupiłam mu książkę pt "mała ksiażka o kupie" i bardzo żałuję. Cały Boży dzien chodzi i opowiada o kupach: a to o kupie szczura, a to o kupie łosia, a kupa słonia jest taaaka wielka:hmm: Cudownie prawda.
Njagorzej że to jego nr 1 na liście bestsellerów :sad:
U mnie ostatnio słowo kupa i sraczka też jest często używane masakra i jeszcze dupa.... Oszaleć można

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to bardzo podobnie do mnie. U mnie dzisiaj 6+1.
Mam nadzieję, że coś zobaczę i usłyszę we wtorek na usg. Martwi mnie to, że 2tyg temu nie było nic.

W czwartym tygodniu raczej nie widać jeszcze zarodka. Trzymam kciuki za groszka lub groszkową :)

Ja wczoraj też miałam stresa, że nie bedzie widać i byłam tak wpatrzona w ekran, że zanim Pani doktor co kolwiek powiedziała to ja wydobyłam z siebie „ o ta biała kropeczka to serduszko” [emoji173]️


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Ja jestem po ostrej kłótni z moim. Albo przemysli swoje zachowanie albo niech pakuje swoje manatki. Dawno tyle nie wylalam łez co dziś... Mam nadzieje ze dziecku nic się nie stanie...

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Co się stało?
Głupia kłótnia o pierdole przeistoczyła się w awanturę..a mi tak hormony buzuja ze szok. Wyprowadził mnie z równowagi.. I się zaczęło. Zamiast uspokoić to jakoś to dokładał do pieca. Jak juz się uspokoilam i chciałam z nim porozmawiać to zaczął głupie swoje gadki typu ze ze mną się nie da pogadac bo od razu się dre itp. Później podjął klucze do auta i Nir mógł znaleźć ... I oczywiście ze mu niby schowlam a nic takiego nie miało miejsca ..
Facet 30 lat a gorzej niż 5 latek...

f2w3s65gbwsate8e.png
 
@Ewarut dobrze, że już masz lepszy humor :) Gdzieś czytałam, że takie doły na początku są dość częste.

Jak zejdę na tym fotelu
Wariatka :rofl:
Żyje chociaż to była... Specyficzna wizyta. Na wieść o ciąży pani dentystka powiedziała że pod żadnym pozorem nie da mi znieczulenia. Myślę super. Podziubała, a ja aż skakałam na fotelu co skwitowala że powinnam potraktować to jako trening przed porodem. o_O bo poród naturalny to jest to. Cesarka to normalna operacja i nie powinno się iść na łatwiznę. Potem zaczęła gadać jaka to natura jest wspaniała i z czym umie sobie poradzić...
Tragedia:confused2:, że też zawsze się trafi jakiś taki nawiedzony...


@JoAnnA250694 Okropne przez co musiałaś przejść :no2:

@StarAnia
Kupiłam mu książkę pt "mała ksiażka o kupie" i bardzo żałuję. Cały Boży dzien chodzi i opowiada o kupach: a to o kupie szczura, a to o kupie łosia, a kupa słonia jest taaaka wielka:hmm: Cudownie prawda.
Njagorzej że to jego nr 1 na liście bestsellerów :sad:
Nie przejmuj się, bez tej książki tez by musiał przejść ten etap:tak:. Lepiej wcześniej niż później ;-) ;)

Cześć dziewczyny :) Nadrobiłam :laugh2:
Mój siedmiolatek też ma mamozę :huh: Łazi za mną chce na kolanka, przytulać się, przychodzi mnie całować. Każe przed spaniem leżeć ze sobą. Nawet jak idę do kibla to po chwili słyszę jego kroki na schodach a po chwili pytanie co robię. Kurde książkę piszę :confused2: no co się w kiblu robi? :no2:

Jeszcze tylko 2 tygodnie do mojej wizyty :laugh2:
Pisałyście o niskim ciśnieniu. Ja mam średnio 150/90 :rofl2: ciągle jestem na lekach a w gabinecie lekarskim biję rekordy nawet 210/115 miałam. Aż sobie biedaczka usiąść musiała :unsure:
No nic będzie dobrze. Musi być :tak:. Innej opcji nie ma.
A co do wagi to mam na razie 5kg na minusie. Jeszcze ze 30 i będzie ok :rofl:
 
reklama
Do góry