reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W moje dziecko wstąpił jakiś demon nie można go okiełznać. Wiem ,że jest ruchliwym dzieckiem i to bardzo,ale dziś przechodzi samego siebie... [emoji35][emoji48]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem po ostrej kłótni z moim. Albo przemysli swoje zachowanie albo niech pakuje swoje manatki. Dawno tyle nie wylalam łez co dziś... Mam nadzieje ze dziecku nic się nie stanie...

f2w3s65gbwsate8e.png
Ehhh....faceci... Mój mnie nieraz tak wkurza, że mam ochotę mu przydzwonić patelnią w łeb... ale później by mi go żal było. Więc się wstrzymuję ;)
 
Głupia kłótnia o pierdole przeistoczyła się w awanturę..a mi tak hormony buzuja ze szok. Wyprowadził mnie z równowagi.. I się zaczęło. Zamiast uspokoić to jakoś to dokładał do pieca. Jak juz się uspokoilam i chciałam z nim porozmawiać to zaczął głupie swoje gadki typu ze ze mną się nie da pogadac bo od razu się dre itp. Później podjął klucze do auta i Nir mógł znaleźć ... I oczywiście ze mu niby schowlam a nic takiego nie miało miejsca ..
Facet 30 lat a gorzej niż 5 latek...

f2w3s65gbwsate8e.png

Z nimi tak jest, jak już się do czegoś przyczepią to znajdą jeszcze sto innych powodów, bo w nich się gotuje i szukają jeszcze więcej. Na mojego jest taki sposób - zostawić samego w innym pokoju.
 
Facet to pierwsze dziecko z jakim mamy doczynienia. Mój też mnie często wkurza, ale już się nauczył - wychodzi z domu jak widzi że jestem mega wściekła po czym dzwoni po jakichś 30 min z pytaniem czy może wrócić i pogadamy na spokojnie czy jeszcze chce czymś w niego rzucić [emoji23]
Trzy dni było super a dziś znowu plamienie. No szlag :/ oby tylko pojedyncze :(

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Facet to pierwsze dziecko z jakim mamy doczynienia. Mój też mnie często wkurza, ale już się nauczył - wychodzi z domu jak widzi że jestem mega wściekła po czym dzwoni po jakichś 30 min z pytaniem czy może wrócić i pogadamy na spokojnie czy jeszcze chce czymś w niego rzucić [emoji23]
Trzy dni było super a dziś znowu plamienie. No szlag :/ oby tylko pojedyncze :(

oar8xzkrqz0fcyud.png
Wiecie co dziewczyny ja się ze swoim kłóciłam na początku związku a teraz jak zaczynam krzyczeć to zaraz zaczynam się śmiać i dupa [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Facet to pierwsze dziecko z jakim mamy doczynienia. Mój też mnie często wkurza, ale już się nauczył - wychodzi z domu jak widzi że jestem mega wściekła po czym dzwoni po jakichś 30 min z pytaniem czy może wrócić i pogadamy na spokojnie czy jeszcze chce czymś w niego rzucić [emoji23]
Trzy dni było super a dziś znowu plamienie. No szlag :/ oby tylko pojedyncze :(

oar8xzkrqz0fcyud.png
A bierzesz duphaston ?
 
reklama
Właśnie zamiast obiadu wszamałam budyń bananowy z nutellą. Mniam :-) :) na nic innego nie mam ochoty.
Wogóle cały dzień dziś chodze z łyżeczką i nutelle wyżeram, a nie mogę :no2: ehhh będę szersza niż dłuższa:sad:
 
Do góry