reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny dostałam nospe do brania 3 razy dziennie co o tym myślicie?

gannvfxm7rdcfbwj.png
Osobiście bym nie brała. To kontrowersyjny lek w ciąży, istnieją przesłanki, że przyczynia się do obniżenia napięcia mięśniowego u dziecka.
Cześć Wam ;)
Ja byłam u lekarza, dostałam sinulan i nakaz leżenia i inhalowania się. Dobre sobie. Młoda ma wzmożoną mamoze, nie mogę odejść na więcej niż metr, ojjjj odpocznę.
W ramach rozweselenia przedstawiam tworczosc mojej córki. Od lewej: mama, czyli ja. Lecą mi z nosa gluty, a w brzuszku mam dzidziusia. Dalej autoportret, czyli Weronika, a następnie tata, który ma chyba największego pecha w życiu, bo wygląda nieciekawie. Jesteśmy rodziną ośmiornic. O.
IMG_20180126_121647.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180126_121647.jpg
    IMG_20180126_121647.jpg
    134 KB · Wyświetleń: 413
reklama
Osobiście bym nie brała. To kontrowersyjny lek w ciąży, istnieją przesłanki, że przyczynia się do obniżenia napięcia mięśniowego u dziecka.
Cześć Wam ;)
Ja byłam u lekarza, dostałam sinulan i nakaz leżenia i inhalowania się. Dobre sobie. Młoda ma wzmożoną mamoze, nie mogę odejść na więcej niż metr, ojjjj odpocznę.
W ramach rozweselenia przedstawiam tworczosc mojej córki. Od lewej: mama, czyli ja. Lecą mi z nosa gluty, a w brzuszku mam dzidziusia. Dalej autoportret, czyli Weronika, a następnie tata, który ma chyba największego pecha w życiu, bo wygląda nieciekawie. Jesteśmy rodziną ośmiornic. O.Zobacz załącznik 836902
Cudowne [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Osobiście bym nie brała. To kontrowersyjny lek w ciąży, istnieją przesłanki, że przyczynia się do obniżenia napięcia mięśniowego u dziecka.
Cześć Wam ;)
Ja byłam u lekarza, dostałam sinulan i nakaz leżenia i inhalowania się. Dobre sobie. Młoda ma wzmożoną mamoze, nie mogę odejść na więcej niż metr, ojjjj odpocznę.
W ramach rozweselenia przedstawiam tworczosc mojej córki. Od lewej: mama, czyli ja. Lecą mi z nosa gluty, a w brzuszku mam dzidziusia. Dalej autoportret, czyli Weronika, a następnie tata, który ma chyba największego pecha w życiu, bo wygląda nieciekawie. Jesteśmy rodziną ośmiornic. O.Zobacz załącznik 836902
Rośnie Ci malarka [emoji3] piękny rysunek[emoji2]
Życzę zdrowia.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Osobiście bym nie brała. To kontrowersyjny lek w ciąży, istnieją przesłanki, że przyczynia się do obniżenia napięcia mięśniowego u dziecka.
Cześć Wam ;)
Ja byłam u lekarza, dostałam sinulan i nakaz leżenia i inhalowania się. Dobre sobie. Młoda ma wzmożoną mamoze, nie mogę odejść na więcej niż metr, ojjjj odpocznę.
W ramach rozweselenia przedstawiam tworczosc mojej córki. Od lewej: mama, czyli ja. Lecą mi z nosa gluty, a w brzuszku mam dzidziusia. Dalej autoportret, czyli Weronika, a następnie tata, który ma chyba największego pecha w życiu, bo wygląda nieciekawie. Jesteśmy rodziną ośmiornic. O.Zobacz załącznik 836902
Cudny rysunek i wspaniały opis, aż się uśmiałam :D
Zdrówka!!!
 
Ziucia ja miałam złe doświadczenia z zatrzymaniem rozwoju ciąży. Ale jest tak jak dziewczyny mówią. Najczęściej to przesunięta owulacja. Nawet jak wcześniej cykle były regularne, to w tym danym owulacja mogła być później. Zagnieżdżenie zarodka też czasami jest późniejsze. Każda ciąża jest inna, więc się nie martw.

Dentystka z misją?
Ja np. Boję się znieczulenia... Nigdy nie biorę u dentysty. A co już mówić o znieczuleniu przy porodzie. Jednak cesarka to moja największa zmora. Mam nadzieję, że się obejdzie.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też bałam się znieczulenia przy porodzie i całą ciąże byłam przekonana, że go nie wezmę. Szybko zmieniłam zdanie kiedy przekonałam sie czym są skurcze porodowe ;) jak tylko w szpitalu spytali czy chce znieczulenie zgodziłam się bez zastanowienia. Nie czułam wbijania igły, bo anestezjolog posmarowała skórę czymś znieczulającym. Oprócz braku bólu miałam tak dobry humor jakbym wcale nie miała wkrótce urodzić ;) za to wenflon to było przeżycie...

Cesarki do tej pory się boje :/ w końcu to poważna operacja.

Mój dentysta nie widzi przeciwwskazań do znieczulenia miejscowego...ale mówi, że jak jest taka możliwość to dobrze zrobić zęby w 2 trymestrze. Ja miałam dwa bez znieczulenia, bo nie było zupełnie potrzebne.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lena a idź z wenflonem. Jeszcze mi nie zdjeli od razu po porodzie i sama poszłam jak tylko wstałam. Przy drugim na szczęście nie zdążyli nawet założyć. A i potrzeby nie było. Przy pierwszym niestety dostawałam antybiotyk i w pewnym momencie oksy poszło w ruch.
I mimo bólu dalej bardziej boję się znieczulenia i ewentualnych skutków ubocznych [emoji14]
Ale teraz przy trzecim mam nadzieję, że zdążę do szpitala [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wenfon to zło :( tak samo jak dentysta. Przed następna wizyta będę widziała się z ginekologiem więc niech mi napisze ze miejscowe mogę przyjmować bo nie dam rady. Ja długo leczyłam zeby bez znieczulenia bo bałam się tej igły a jak się przekonałam to panie jak ja mogłam zeby robić bez?

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Do góry