reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ze względu na rozpuste pań kucharek i podanie trzech kromek chleba musieli ograniczyć "wędline" do jednego plasterka [emoji23] [emoji23]



oar8xzkrqz0fcyud.png
Nie marudź. Jedna z masłem, jedna z szynką, jedna z papryką. I wsio, wystarczy :D poprzewracało się tym ciężarnym w D...
 
reklama
Ee, w stolicy województwa nie lepsze [emoji16].
Aczkolwiek ja rodziłam pierwszego w Świdniku.
Ja się poważnie nad szpitalem zastanawiam, bo ten nasz mnie nie przekonał, a raczej personel i podejście ale może dlatego że ja byłam "tą do zabiegu" moja ginekolog pracuje w szpitalu w Radzyniu trochę to jednak daleko. Grunt że jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie się.

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Padłam z dzieckiem koło 20. A on mi się teraz obudził (jest 24) i chce się bawić :szok:
I właśnie zakomunikowal że chce zupke.
 
Witam Was dziewczyny [emoji2]
Mamy nowy dzień ,pewnie będą nowe gorące tematy do dyskusji[emoji16]

A swoją drogą padłam wczoraj o 19. Już mnie to wkurza ,bo nawet nie jestem w stanie obejrzeć rzadnego filmu ani nic. Tylko poczuje poduszkę i śpię.
Miłego dnia smacznej kawki i śniadania [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry
Wstałam i ja:-) :)
U mnie dziś na śniadanie pasta jajeczna z makrelą i ogorkiem kiszonym:)
Mały Łobuz śpi więc chwila spokoju
 
reklama
Do góry