reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzis o tym myślałam ;-)
Sa dni że chyba nawet 15.
Nie lubie takich dni, bo wisi non stop i mam wrażenie że się nie najada. A jak mam przerwy min 3 h to i karmienie krotsze potem.
Ja niestety z gorączką 38 i nie wiem, czy brać cos na zbicie.
Seremida ten krem do twarzy do zadan specjalnych można stacjonarnie dostac gdzieś np. w aptece, czy przez neta?
Możesz paracetamol po dwie sztuki co 6 godzin. Przy karmieniu piersią spokojnie można brac
 
reklama
Cześć, podczytuje te forum po ciuchu, od sierpnia. Witalam razem z wami maluchy na świecie. Długo zwlekalam z odezwaniem się, ale miałam dużo problemów w ciąży i wolałam się nie wychylac. Jestem mamą Marcelka, urodzonego 17 września przez cc :) miło byłoby gdybym mogła dołączyć do was, choć większość przeniosła się :)
Witamy :)

Moja niedawno cała w planach była też nie wiedziałam co to ale zeszło samo

Ogólnie mamy ciężki okres bo mała odrzuciła pierś jesteśmy 4 dni na mm i straszne jazdy mamy, mała strasznie płacze zmieniłam mleko z Bebilon na HiPP ale teraz wieczorem też płakała

Może faktycznie to kolki? Wcześniej też była marudna zanim przeszłaś na mm? Tzn. czy płakała tak wieczorami?
 
Cześć, podczytuje te forum po ciuchu, od sierpnia. Witalam razem z wami maluchy na świecie. Długo zwlekalam z odezwaniem się, ale miałam dużo problemów w ciąży i wolałam się nie wychylac. Jestem mamą Marcelka, urodzonego 17 września przez cc :) miło byłoby gdybym mogła dołączyć do was, choć większość przeniosła się :)
Witaj :) fakt że dużo dziewczyn uciekło ale może uda się nazbierac " nowe" mamusie:) opowiadaj ile waży Marcel co już potrafi czy ksrmisz mm (jakim) czy piersia i czemu cc?:)
 
Moja niedawno cała w planach była też nie wiedziałam co to ale zeszło samo

Ogólnie mamy ciężki okres bo mała odrzuciła pierś jesteśmy 4 dni na mm i straszne jazdy mamy, mała strasznie płacze zmieniłam mleko z Bebilon na HiPP ale teraz wieczorem też płakała
Dziewczyna na innym wątku zaczynała mm na hipp i miała takie jazdy jak zmieniła na bebiko jak reka odial... ponoć hipp smierdzi czy coś... sprawdź może jeszcze inne:)
 
Moja niedawno cała w planach była też nie wiedziałam co to ale zeszło samo

Ogólnie mamy ciężki okres bo mała odrzuciła pierś jesteśmy 4 dni na mm i straszne jazdy mamy, mała strasznie płacze zmieniłam mleko z Bebilon na HiPP ale teraz wieczorem też płakała
Współczuję naprawdę[emoji22], ciężko mi coś doradzić , bo my byliśmy odrazu na mm i jestem z bebilon jak najbardziej zadowolona , mam tylko nadzieję że ta kaszka to nie alergia na to mleko , ale m miałaby na całym ciele . Pomijając fakt że małej coś wyskakuje na tej buzi to może wiele osób się że mną nie zgodzić ale przy następnym dziecku wybrałbym od początku karmienie mm , nie martwić się o coś że coś zjadłam itp później kolki . My na bebilonie jesteśmy zadowolone . Ja od początku mam dziecko złoto , bez kolek , najedzona śpi w nocy po 7-8h oby tak zostało [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]

P.s teraz moja mała doprowadziła mnie do łez bo podeszłam do jej łóżeczka w którym zasypia i szukałam smoczka bo wyleciał, a moja córka popatrzyła na mnie i zasmiala się w głos, np coś cudownego . Macie dziewczyny tak ze placzecie czasem jeszcze czy jesteście wrażliwe? Czy tylko ja mam takie akcje [emoji25]
 
Miło mi! A więc jestem Klaudia, mam dopiero 21 wiosenek, ale maleństwo było planowane, po prostu czułam się już gotowa, tymbardziej, że mam za sobą poronienie dwa miesiące przed zdrowa ciąża.. Ciąża przebiegała dość bezproblemowo, poza tym, że profilaktycznie byłam na neoparinie od początku i anemie miałam. W 34 Tc leżałam w szpitalu z podejrzeniem kołki nerkowej i od 37 z powodu zaburzeń rytmu serca małego. Z tego powodu było cc, synek dostał 10 punktów, kardiologicznie wszystko w porzadku, serduszko zdrowe, po porodzie okresowa niemiarowac, do kontroli za 4 miesiące :)
 
reklama
Karmimy się piersią, dwa tygodnie temu ważył 6300 więc już pewnie podwoilismy wagę (3600 urodzenia). Dość sporo mi przybieral, raz nawet 635 gram w tydzień!
 
Do góry