reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U nas wieczorem ze spaniem to różnie, nie mamy jakiejś konkretnie ustalonej godziny. Bardziej zależy to od tego jak się nam jedzenie ułoży. Zazwyczaj między 21 a 23 już śpi. Pierwszy sen jest długi ok 7 godzin A później to już co 3 godziny pobudka. Nosek czyszcze sola morską tak z dwa razy dziennie .
 
reklama
Dziewczyny jak dacie o higienę niską waszych pociech , po kąpieli wprowadzanie sól fizjologiczna na oczyszczenie niską?
Ja po kąpieli psikam woda morska. Kilka razy dziennie nawet. A na noc czymś smarujwsz główkę? Bo ja przed kąpiel w nakładam oliwke potem wyczesujd i zmywak przy kąpieli. I nie wiem czy na noc smarować?
 
Ja po kąpieli psikam woda morska. Kilka razy dziennie nawet. A na noc czymś smarujwsz główkę? Bo ja przed kąpiel w nakładam oliwke potem wyczesujd i zmywak przy kąpieli. I nie wiem czy na noc smarować?
Ja niczym nie smaruje główki bo u nas nie ma ciemniuchy i kąpie w emolium i nie nakładam już żadnych oliwek . [emoji6]
 
Główki niczym nie smaruje. Nosek - woda morska ale tylko jak mu coś przeszkadza albo sucho w nosku. Wieczorem kąpiel i spanie to zależy jak z jedzonkiem i z drzemkami. Między 21 a 22.30 śpi. Ale zasypia na moim.łózku w moim towarzystwie ale chcę zacząć go odkładać do łóżeczka niech zasypia sam. W nocy strasznie się kręci i wybudza i przez to ja też nie spię
 
reklama
Do góry