reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mojemu wyskoczyla delikatna ciemieniucha. Po kapieli myje ziajka a potem nakladam olejuszke. Wydaje sie ze jest lepiej. Olej ze slodkich migdalow w naszym wypadku to byla pomylka
 
Tak moja w ma i zakładam rękawiczki te co od urodzenia się zakłada niedrapki
Moja córka też od 21 śpi i jeszcze śpi ale zaraz się obudzi bo słyszę
A córcia nie cycka rączki? Bo zauważyłam że mój tak jakby próbował łapkę. A nie zakładam rękawiczek na noc bo się boje że będzie cyckal łapkę i się udusi rekawiczka...
 
A córcia nie cycka rączki? Bo zauważyłam że mój tak jakby próbował łapkę. A nie zakładam rękawiczek na noc bo się boje że będzie cyckal łapkę i się udusi rekawiczka...
Tak robi to ale nie w nocy A w dzień nie ma tych rękawiczek, zresztą te rękawiczki nie spadają z rączek A za to ma ciepłe rączki [emoji4]
 
Mój się obudził o 4 potem o 8 i śpi jeszcze.... fakt że już mniej sypią w ciągu dnia ale jest lepszy ode mnie :D
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
 
reklama
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Ja tak. Nie wiem jak będzie przy dużym minusie ale teraz jeszcze tak.
 
Do góry