reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moja długo śpi, w ciągu dnia około 5 h ale za to w nocy przesypia 10 h uśmiecha się, dużo ogląda uwielbia być noszona w stronę salonu żeby wszystko widzieć. [emoji178]jest mega spokojnym dzieckiem potrafi leżeć w karuzeli pół godziny A w łóżeczku po kąpieli i jedzeniu sama zasypia cudo [emoji4]
Gdzie się rodzą takie dzieci? :cool2:
 
reklama
Moja Zosia ma 12 tygodni. Jest raczej spokojna, jak jest najedzona i wyspana to z 4 razy w ciągu dnia poleży kilkanaście minut i popatrzy na karuzelę. Po zabawki nie wyciąga rączek. W dzień nie zaśnie w łóżeczku , ewentualnie w leżaczku ale nie da jej przełożyć bo od razu się budzi. Wieczory tylko na rękach bo wszystko inne na nie. Ale wieczór po kąpieli zasypia sama w łóżeczku, i po karmieniu w nocy tak samo. Na spacerze może spać do bólu :happy2: rekordy 5 godzin w wózku i budziłam bo za długo bez jedzenia. Zosia spacery uwielbia dzień z deszczem to dla mnie męka bo śpi po 5 minut i strasznie marudzi.
 
Moja Zosia ma 12 tygodni. Jest raczej spokojna, jak jest najedzona i wyspana to z 4 razy w ciągu dnia poleży kilkanaście minut i popatrzy na karuzelę. Po zabawki nie wyciąga rączek. W dzień nie zaśnie w łóżeczku , ewentualnie w leżaczku ale nie da jej przełożyć bo od razu się budzi. Wieczory tylko na rękach bo wszystko inne na nie. Ale wieczór po kąpieli zasypia sama w łóżeczku, i po karmieniu w nocy tak samo. Na spacerze może spać do bólu :happy2: rekordy 5 godzin w wózku i budziłam bo za długo bez jedzenia. Zosia spacery uwielbia dzień z deszczem to dla mnie męka bo śpi po 5 minut i strasznie marudzi.
To widzę że masz dziecko Aniolka podobnego do mojego A nawet takiego samego bo moja też nie pośpi w łóżeczku w dzień i na wieczór też tylko na rękach po kąpieli i jedzeniu śpi bez problemu w łóżeczku. Po zabawki też nie wyciąga rączek, i w leżaczku też jej się udaje usnąć z spacery uwielbia i też potrafi przespać po 3h , a jak to wygląda u Was wieczorem o której kąpiel i ile śpi?
 
reklama
Dziewczyny jak dacie o higienę niską waszych pociech , po kąpieli wprowadzanie sól fizjologiczna na oczyszczenie noska
 
Ostatnia edycja:
Do góry