reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Hej. Ja ze starszą wychodzilam codziennie nawet przy duzych mrozach. Trochę jej chyba poliki odmrozilam nawet, wiec bede bardziej uważać tym razem.
Właśnie jaki krem polecacie na zimę?
 
Hej. Ja ze starszą wychodzilam codziennie nawet przy duzych mrozach. Trochę jej chyba poliki odmrozilam nawet, wiec bede bardziej uważać tym razem.
Właśnie jaki krem polecacie na zimę?
Ja też zawsze wychodziłam. Pamiętam że starszym kilka dni było w najcieplejszym momencie dnia minus 20 to 15min byłam i wychodziłam na 5 min do bloku i znów 15 i do sklepu i tak do godzinki.. tylko młody miał już wtedy 8 miesięcy..
 
Ja też zawsze wychodziłam. Pamiętam że starszym kilka dni było w najcieplejszym momencie dnia minus 20 to 15min byłam i wychodziłam na 5 min do bloku i znów 15 i do sklepu i tak do godzinki.. tylko młody miał już wtedy 8 miesięcy..
Teraz młoda młodsza to się trochę cykam, ale wychodzić wychodzę.. tylko krócej..
 
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Wychodzimy. Mam plan wychodzić do -10. Poniżej już nie.

Ja tak :) Cieply spiwor, cieple ubranko i czapa. Zastanawiam sie tylko czy smarowac buzke kremem....?
Ja poniżej 10, szczególnie jak jest wiatr, smaruję tłustym kremem. Niestety, ma wodę w składzie i jak będzie bliżej 0 to przejdę na inny.

Hej. Ja ze starszą wychodzilam codziennie nawet przy duzych mrozach. Trochę jej chyba poliki odmrozilam nawet, wiec bede bardziej uważać tym razem.
Właśnie jaki krem polecacie na zimę?
Momme Zimowy krem do zadań specjalnych. Na blogu "Sroka o..." było ostatnio zestawienie kremów i ich składów. Możesz poczytać i wybrać najbardziej odpowiedni dla twojego maluszka.
 
Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś mnie pamięta... Jasio kończy dziś 10 tygodni, ale to zleciało :) Wydaje się jakby to było wczoraj jak jechaliśmy do szpitala na wywołanie... Próbowałam nadrabiać posty ale nie dałam rady :) Czytam że część z Was przeniosła się na fb, czy można dołączyć?
 
reklama
My z Zosia wychodzimy codziennie na spacer i minimum to dwie godziny ale najczęściej 3. Dziś też 3 godziny strzeliła, krem na buzie, ciepły kombinezon i czapa i się nie martwię. Dopiero poniżej -10 raczej nie będziemy chodzić bo to nie wskazane. Co do ubierania czegokolwiek w domu na rączki pediatra absolutnie zakazał. Zadrapania zejdą, rączki mogą być zimne ale dziecko poznaje świat przez dotyk. Moja od urodzenia nie miała nic na łapkach.
 
Do góry