reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moje dziecko miedzy 4-6 jakby go szatan opętał i drugi dzień to samo było. Leży wije się, oczy zamknięte a rzuca się na boki i macha rękami i się krzywi[emoji848] chwile tsk i przysypia i znowu i tak bite dwie godziny. Cyca mi zryzl bo rzucał się z tym cycem w buzi nawet nie mogłam się uwolnić bo tsk się zassal..
A ja go zmieniam, nawet rożek mu zmieniam, biorę go siebie o to uwalniam by miał luz to z kolei mocno przytulam i nic.. samo mija... i tak nie wiem co to jest[emoji20]

Może odreagować wizytę..
 
Kurcze jeszcze trochę mi zostało i was doczytałam.
Co do woskowiny to moja malutka też ja ma ale w granicach normy. A u syna to się wręcz wylewała z uszu. Codziennie było co wycierać . I do dzisiaj ma jej dużo.
Poszłyśmy dzisiaj na spacerek. Słoneczko świeci, zero wiatru. 15 stopni w cieniu. Wychodzę z naszej dróżki na drogę glowna i dopadło mnie koło gospodyń wiejskich
Dostałam pouczeniu że dziecku zakłada się czapeczkę, że w domu to jeszcze mozna nie zakładać ale na dwór to koniecznie a wogole to od listopada jej doktorka mówiła że się z dziećmi na dwór nie wychodzi. Na końcu języka już miałam że dzieci to nie ogórki żeby je kisić w słoikach., Ale komentarz sobie darowaliśmy bo ledwo że cała wiocha już będzie wiedziała że ja nieodpowiedzialna matka jestem to jeszcze by gadały że bezczelna.
 
Ale teściowa poczuwa się jakoś, ze zawiniła itp czy nic a nic?
Może pomoże Ci skompletować ponownie wyprawkę basenowa, bo kiedy następny basen?

Miłej i dla Ciebie:)
Ja z nią nie rozmawiałam po tym tylko mąż. Mam czas do następnej soboty. Jeszcze Pana z pływalni co do niego na lekcje chodzimy prosiłam. Liczę że się znajdzie..
 
reklama
Do góry