reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny albo mam zwidy albo młody mi się w c zwija. Na lewa stronę :( gdzie z tym ? Wole od razu reagować jak coś dojrze ...

Moj tez krzywy. Wszyscy mowili, ze mam sie nie martwic, bo to minie, ale niestety nie minelo :/ zauwazylam przedwczoraj, ze juz ma nawet z jednej strony glowke bardziej plaska. We wtorek mamy szczepienia, wiec od razu poprosze zeby spojrzala jeszcze raz na niego i dala skierowanie gdzie trzeba.
 
reklama
Do d..py taki dzień.
Karmienie w autobusie.
Wszystkich urażonych sorry za cyca.
20181108_101907.jpg
 

Załączniki

  • 20181108_101907.jpg
    20181108_101907.jpg
    101,9 KB · Wyświetleń: 328
Moj tez krzywy. Wszyscy mowili, ze mam sie nie martwic, bo to minie, ale niestety nie minelo :/ zauwazylam przedwczoraj, ze juz ma nawet z jednej strony glowke bardziej plaska. We wtorek mamy szczepienia, wiec od razu poprosze zeby spojrzala jeszcze raz na niego i dala skierowanie gdzie trzeba.
Do 6 tyg może się łukować. Powyżej należy skonsultować. Miki też się łukuje w bok...
 
Masz racje. A takie to dobre ... ja nauczyłam młode nawet jeść ciemne Tylko mąż coś nie bardzo - trudno trzeba będzie zmienić [emoji23]

Moich w ciąży maltretowałam bo ja ciągle naleśniki z pełnoziarnistych mąk serwowalam i pytali dyskretnie kiedy ja w końcu znów normalne zrobię hehe


Śliczna :)
Ale te wasze dzieci trzymają pięknie główkę . Mój utrzyma może z 5 sekund i koniec .
Ma już 9 tygodni . Bardziej doświadczone mamy myślicie że już należałoby to z kimś skonsultować ?

Moja jak leży na mnie to kręci ta głowa i się rozgląda A jak tylko położę ja na płaskim to głowa pac i w ryk
 
Ma czas do 3 msc
Mi pediatra to samo powiedziala tydzien temu na szczepieniu, ze ma czas do 3-go miesiaca i zeby duzo klasc na brzuchu (poskarzylam sie jej, ze slabo podnosi glowke).
Ortopeda na wizycie stwierdzila (ze 3 tyg.temu), ze tez ma lekka asymetrie i przepukline pepkowa (ponoc fizjologiczna) zeby klasc na brzuchu, a jak sie nie wyrowna to da skierowanie do fizjo.
Polozna mi zwracala uwage na rownomierna stymulacje - zeby w lozeczku klasc raz w jedna raz w druga strone, to samo na przewijaku, nosic raz na prawe, a raz na lewej rece. To powinno wyrownywac lekką asymetrie.
 
Ta i na te 2 miesiące jeziora nam wywaliła? [emoji16] A masz też wystawię jej jeziora [emoji12] Ślicznotka nawet z jeziorem [emoji7][emoji5]Ależ nie ma opcji nawet jak obok niej leżę...

Idziemy zaraz na dwór może tam trochę pośpi bo w domu nie ma ochoty...
U mnie jak widze, ze spiacy i marudzi, to otwieram okno i przykrywam kocykiem i spi od razu hehe :)
 
Moj tez krzywy. Wszyscy mowili, ze mam sie nie martwic, bo to minie, ale niestety nie minelo :/ zauwazylam przedwczoraj, ze juz ma nawet z jednej strony glowke bardziej plaska. We wtorek mamy szczepienia, wiec od razu poprosze zeby spojrzala jeszcze raz na niego i dala skierowanie gdzie trzeba.
Moj to np. Jedna tylko reke do buzi ciagle pcha, a druga tylko wtedy, jak do tej pierwszej nie ma dostepu. Ale to moja wina, bo nosze go zawsze na tej samej stronie.
 
reklama
Do góry