reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć ciotki dzisiaj skończyłam 8 tygodni [emoji7] ale ten czas leci[emoji33]
20181108_094922.jpg
 

Załączniki

  • 20181108_094922.jpg
    20181108_094922.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 319
reklama
Kupiłam dziś chleb razowy ja lubię mi nie ma problemu, zakupy są u mamy oczywiście mały niespokojny drze chwilami jape ale w sumie już nie robi na mnie wrażenia prędzej nie uwierzę jak któregoś dnia nie będzie się darl :p
 
Cześć dziewczyny.

Witam po dość fajnej nocce jak na nas. Czyli usnęła o 20, pobudka o 12 i 3. Potem już 4, 5 kupa i o 6 usnęła na 40min co mi cało czas wyszykowania starszaka. Jestem wyspana!!

Klaudia waży prawie 6kg. Odwiedziliśmy wczoraj pediatra bo w nocy miała katar i zakaszlała kilka razy. Ale jest ok. Pediatra na cycku twierdzi że jesteśmy bezpieczne pół roku- że to od ulewania.
Wy patomatki, ja nadwrazliwa się okazuje.:)

Ja Dawida tylko kp do zakończonego 6 miesiąca. Potem po kolei warzywa, owoce, kaszę itd.. z Klaudia planuje podobnie.
Takie miałam zalecenia pediatry 7 lat temu.
A czytając wasze opowieści dziwnie się czuję:D:p ale to jak z kp i mm. Każdy robi jak mu łatwiej i według swojej wiedzy, ważne aby nie głodzić dziecka.
 
reklama
Taki czas, na pewno jej przejdzie. A probowalas np owinac ja w jakas swoja rzecz, zeby czula twoj zapach i wtedy odlozyc? U mnie czasem dziala ;) owilam malego ciasniej koszulka, ktora nosilam dzien wczesniej i delikatnie odkladam, trzymam chwile reke na glowie albo glaskam i spi [emoji5]ale nie zawsze, czasem jest czujny, otworzy jedno oko i zobaczy lozeczko i jest bajlando [emoji1]
Muszę spróbować... Jest masakra od 7 spała może 20 minut [emoji53]
Cześć ciotki dzisiaj skończyłam 8 tygodni [emoji7] ale ten czas leci[emoji33] Zobacz załącznik 914712
Śliczności [emoji7]
Zobacz załącznik 914720
My jeszcze w pidziamie [emoji5] czekam az maly zasnie i ide pod prysznic [emoji14] a potem na szpacer
Przepiękne [emoji7]
 
Do góry