reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Odraczam szczepionki, na pewno nie dam nic dziecku wstrzyknąć w pierwszej dobie. Potem badania i wtedy ewentualnie szczepienia, ale nie wszystkie. Werka miała nopa, ja jak byłam mała też i to dość poważnego (dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam drążyć temat po nopie corki). U mnie było gorzej - zaburzenia neurologiczne, utraty przytomności, stało toniczno-kloniczne. Dlatego też do tematu szczepień podchodzę z dużą rezerwa. Młoda ma oficjalnie odroczone, mam nadzieję, że jak najdłużej
Oczywiście dziecko powinno zostać dobrze przebadane i uważam że powinno pytać się rodziców o zdanie zanim zaszczepią dziecko

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczere w sumie Twraz to już nie wiem z OM 6 tydzień i jakiś 3-4 dzień ale na pewno jest mlodszza wiec może być cos koło 5 tyg
Może to tylko upławy takiego koloru. Możesz mieć po prostu jakąś infekcje dróg rodnych. Zadzwoń do gina.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w czym uświadomieni ?? Nigdy nie widziałam tej stronki

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czytając to jestem przeciwna. Ale dopiero zaczynam się w tym odczytywać.
Nop to nieooezadany objaw czy tam odczyn poszczepienny. Jest dużo tam ludzi których dzieci po szczepiace stwierdzono autyzm .
Poczytaj tak żebyś i Ty mogła podjąć świadomą decyzję:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czytając to jestem przeciwna. Ale dopiero zaczynam się w tym odczytywać.
Nop to nieooezadany objaw czy tam odczyn poszczepienny. Jest dużo tam ludzi których dzieci po szczepiace stwierdzono autyzm .
Poczytaj tak żebyś i Ty mogła podjąć świadomą decyzję:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm miałam to na zajęciach i tak naprawdę to nie jest udowodnione że autyzm wystąpił po szczepionce

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie żadna lekarka nawet tel nie dała jak pytała co robić w takiej syt mówiła ze dopiero jak będę krwawić na IP...nie wiem wczoraj byłam u gin dała luteinę na zaś ale wkładała wziernik mało delikatnie i wyjęła na nim wydzielinę żółta ale niby infekcja wyleczona...nie wiem co myśleć tak się boje czemu nie może być normalnie :( bez plamien
 
reklama
Do góry