reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Szczepienia - zaraz będzie gorąco jak znam życie forumowiczki [emoji3]
Szczepić będę ale tylko podstawowe. Jak dla mnie nic w tym dobrego i są powikłania.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się więcej nie będę wypowiadać będę szczepić i tyle [emoji16] każdy czuje co dobre dla jego dziecka [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczepienia - zaraz będzie gorąco jak znam życie forumowiczki [emoji3]
Szczepić będę ale tylko podstawowe. Jak dla mnie nic w tym dobrego i są powikłania.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na razie dopiero czytam na ten temat. I jestem zdania że każdego jest to indywidualna sprawa :) Ale rodzice powinni być uświadomieni

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troszkę się zestresowałam bo bardzo rozbolało mnie podbrzusze tak jak na okres i co najgorsze pojawiła się wydzielina blado czerwona, nie było jej dużo i teraz jest ok ale ból brzucha dalej jest. Dzisiaj rano ciągnęłam kosza na śmieci za panami ze śmieciarki a był pełniutki, żeby mi opróżnili i może za bardzo się napiełam i jakieś naczynko pękło, eh oby

Właśnie gotuje zupę ogórkową i nie mogę się doczekać - jestem strasznie głodna [emoji39]

Ja przytyłam prawie 3kg od zeszłego tygodnia ale przesadziła w weekend, obżarstwo na potęgę ale teraz się pilnuje i mam urlop wiec mam nadzieje ze jak wrócę do pracy to waga się ustabilizuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja z innej beczki. Ostatnio czytam na temat szczepionek. Jestem na grupie stop nop na fb. Czy slyszalyscie coś o tym ?? Ja dopiero się zacznę teraz wglebiac w ten temat.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Odraczam szczepionki, na pewno nie dam nic dziecku wstrzyknąć w pierwszej dobie. Potem badania i wtedy ewentualnie szczepienia, ale nie wszystkie. Werka miała nopa, ja jak byłam mała też i to dość poważnego (dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam drążyć temat po nopie corki). U mnie było gorzej - zaburzenia neurologiczne, utraty przytomności, stało toniczno-kloniczne. Dlatego też do tematu szczepień podchodzę z dużą rezerwa. Młoda ma oficjalnie odroczone, mam nadzieję, że jak najdłużej
 
Odraczam szczepionki, na pewno nie dam nic dziecku wstrzyknąć w pierwszej dobie. Potem badania i wtedy ewentualnie szczepienia, ale nie wszystkie. Werka miała nopa, ja jak byłam mała też i to dość poważnego (dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam drążyć temat po nopie corki). U mnie było gorzej - zaburzenia neurologiczne, utraty przytomności, stało toniczno-kloniczne. Dlatego też do tematu szczepień podchodzę z dużą rezerwa. Młoda ma oficjalnie odroczone, mam nadzieję, że jak najdłużej
Trzeba mieć wtedy swój kalendarz szczepień?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry