reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A tak zmieniając temat.. któraś z Was kontroluje swoją wagę?? Ja od początku roku przytylam 0.7kg co uważam że jest sporo:eek: ale fakt faktem wymioty mnie narazie omijaja
Ja nie kontroluje, bo wiem że i tak ważę za dużo więc nie chcę się jeszcze denerwować dodatkowymi :p co ma być to będzie.
 
reklama
rfxg90bvuqo2axbg.png


Kurde chcialam zacytować a powychodzily jakies dziwne rzeczy :)
 
Ostatnia edycja:
Ja rzuciłam papierosy w październiku potem przygoda z TSH za wysokim a pod koniec grudnia sie udało :) cała jestem dzis w nerwach przed tym usg czy bedzie widać serduszko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Współczuję:( ja wysylalam specjalnie w 2017 roku swoje dziewczyny na szkolenia i podpisywalam z nimi umowy lojalnościowe na 3 lata
Powodzenia w szukaniu ! Jeżeli mogę Ci doradzić szukaj i tak. Bo on i tak odejdzie. A Ty musisz mieć kogoś

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Będę szukac. Ona ma w planach wyjazd. Więc będę potrzebowała pracownika.
Dziękuje :) mam nadzieje ze się uda :)

f2w3s65gbwsate8e.png
 
A tak zmieniając temat.. któraś z Was kontroluje swoją wagę?? Ja od początku roku przytylam 0.7kg co uważam że jest sporo:eek: ale fakt faktem wymioty mnie narazie omijaja
Moja waga stoi w miejscu, ale staram się pilnować bo startowałam z nadwagą i nie mogę za dużo przytyć.
 
reklama
Moja waga stoi w miejscu, ale staram się pilnować bo startowałam z nadwagą i nie mogę za dużo przytyć.
No właśnie ja też nie szaleje..z resztą nawet nie mam ochoty ani na słodycze ani na MC ani na nic takiego super niezdrowego..:/ no ale nic. Powiedziała mi że do 3go miesiąca powinnam przytyć 1.5kg.. mam nadzieję że jak zacznę chodzić na basen to mi się unormuje
 
Do góry