reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U nas zasnęła o 22:30 i pobudka 4:40 i do 9 spała.

Zazdroszcze wam takich dlugich okresow w nocy jak dziecko spi [emoji53] my wczoraj walczylismy do polnocy z zasnieciem, a pobudka 3:40 i 7:00. Wiem, ze to nienajgorzej ale tesknie za przespanymi chociaz 5 godzinami ciagiem
Dodatkowo od rana marudzenie i bunt przy cycku
 
Dziewczyny wszystkie te nieprzespane noce miną. Serio. A do mnie wrócą, może nawet dziś ;) Miłosz normalnie budzi się co 2 godziny, dlatego tak dlugi sen to dla mnie święto. Wam też się przytrafi, a wszystko w końcu minie. "Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija".
A ja w ramach wyrównania odcięłam sobie fragment opuszka kciuka i odkryłam, że muszę uzupełnić apteczkę.

Opatrunek z wkładki higienicznej i bandaża [emoji14] no i mój portret.Zobacz załącznik 912874Zobacz załącznik 912875
Portret bomba. Palca szkoda..
 
My lecimy na spacer, wybierany kierunek park- by pies pobiegał.

A to ja z synem :)

IMG_4892.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4892.JPG
    IMG_4892.JPG
    214,9 KB · Wyświetleń: 429
Dziewczyny wszystkie te nieprzespane noce miną. Serio. A do mnie wrócą, może nawet dziś ;) Miłosz normalnie budzi się co 2 godziny, dlatego tak dlugi sen to dla mnie święto. Wam też się przytrafi, a wszystko w końcu minie. "Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija".
A ja w ramach wyrównania odcięłam sobie fragment opuszka kciuka i odkryłam, że muszę uzupełnić apteczkę.

Opatrunek z wkładki higienicznej i bandaża [emoji14] no i mój portret.Zobacz załącznik 912874Zobacz załącznik 912875
Optymistka to gdzie ten palec pchała?
 
Mały spał od 21 do 4. Potem do 6. A od 6 tylko drzemki 15-20 Min. Wczoraj też tak miał. Powiedzcie że to minie prawda? :) u czy mam się martwić tym że czuje kwaśne mleko z dziubka Seby?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry