reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Chyba za szybko się pochwaliłam że mąż jutro będzie [emoji852]️ niestety dopiero w piątek i dopiero po południu [emoji35] sorki ale muszę ***** MAĆ [emoji36][emoji36][emoji36]
 
reklama
Przyjdzie na pewno ;) ja to z kolei w ciazy chcialam, a maz nie [emoji16] jak uslyszal, ze po porodzie 6 tygodni bedzie musial czekac jeszcze to sie podlamal, zobaczymy za ile w ogole bedzie mozna dzialac normalnie [emoji12]

Ja tam mojemu nie lubię niepotrzebnych postów robić. Sama wiem jak mnie wkurzyło jak miałam chęć a on taki zrąbany po robocie zasnął zanim poszły spać dzieci. A to było raz na 12 lat. A ja ciagle okres , ciąża, połóg, wymrazanie, czyszczenie itd tu miesiąc, tu cztery dni, tu 10 mc to jak tylko mogę to korzystam. Chociaż faktycznie po tej ciąży coś mniej się chce. I bardziej sucho. Karmienie. Hormony
 
Ja jak robiłam mojemu zdjęcia na 1 miesiąc to mi się starszy syn innej rasy wbił, że też chce.

I dziś to samo, to robiłam im obu. Nic No muszę pamiętać, że mam dwójkę dzieci [emoji23][emoji23][emoji23]

IMG_4817.JPG


IMG_4816.JPG


IMG_4852.jpg


IMG_4861.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4817.JPG
    IMG_4817.JPG
    408,9 KB · Wyświetleń: 334
  • IMG_4816.JPG
    IMG_4816.JPG
    384,1 KB · Wyświetleń: 334
  • IMG_4852.jpg
    IMG_4852.jpg
    398,3 KB · Wyświetleń: 329
  • IMG_4861.jpg
    IMG_4861.jpg
    343,8 KB · Wyświetleń: 345
No jakoś nie mogę się zebrać żeby to tak spontanicznie inaczej niż wieczorem i w łóżku. W sumie to musiałby młody spać a tu jeszcze dwie latają po chałupie. A wieczorem to ja łebek do poduszki i zaraz spanie bierze[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]a rano młody wstaje wcześniej niż my ... brzmi trochę jak wymówki ;)
Ja już też się oddalam mężowi :p już Ci lekarze mi się śniły i w ogóle miałam ochotę na każdego przystojnego którego widziałam :p
 
Hejka laski. Ja wczoraj z rana u teściowej a potem zakupy cmentarze obczaić po tych wiatrach, ile było ludzi a ile kwiatów przez wiatr wywalonych poza groby i zbitych zniczy. Było słychać jak ludzie mówią, że żałują, że tak szybko postawili na grobach wieńce wiązanki czy znicze bo wiatr poniszczył. Ja swoje jutro pozawoże. A wieczorem padłam jak kawka, nawet Julcia czuła że mama zmęczona to też nie protestowała i poszła spać grzecznie z mamusią [emoji5]

@RooibosGirl trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj [emoji110]Zdrówka życzę [emoji8]

No ja ostatnio poprosiłam położną o to by sprawdziła wędzidełko Julki a ona nie za bardzo chciała je pokazać, też ten języczek nie wystawia max do ustek i często się denerwuje przy cycu choć go tak mi się wydaje ładnie chwyta bo czuje jak ciągnie go. Wizytę mamy dopiero 21 listopada bo mamy szczepienie więc jeżeli nie zapomnę to poproszę by sprawdziła.

@Bajdelka35 Ty to się masz ale w pełni Cię rozumiem, dom na głowie, dzieci, piec, i jeszcze bezsensowne gadanie kuzynki, tylko domyślam się że ona ma 1 dziecko więc zawsze tak jest że przed kimś się chce mówić jakie to ochy i achy, ciekawe czy jak nikt nie widzi też tak jest kolorowo, a dopiero wszystko się zmienia gdy ma się więcej dzieci i ten czas trzeba podzielić. I tak jesteś super mamą i Panią domu, z resztą każda z nas jest super mamą dla swoich dzieci bez względu czy ma się 1 dziecko czy 4 albo więcej.

A moja dziś skończyła 5 tygodni [emoji16] nim się obejrzymy jak nasze szkraby zaczną, siadać potem raczkować i chodzić [emoji5] Moja zaczyna coś tam gaworzyć, wczoraj do taty na WhatsApp mówiła po swojemu a mąż aż się popłakal [emoji12] Mi też łezki poleciały [emoji5]
Mój nawet wczoraj w mini stekaniu i płaczu wymowil mama haha ale to było takie niekontrolowane hihi też już coś zaczyna składać ustami i odgłosy wydawać...
 
reklama
Do góry