reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam serdecznie Panie [emoji12] my nie śpimy od 2:30, próbowałam jej nie rozbudzić ale kiepsko coś nam poszło i młoda leży obok mnie wpatrując się co ja robię, hehe. Najchętniej to bym poszła spać ale jak tu zasnąć... [emoji12]
@oluchapoducha proszę bardzo, mam nadzieję że jakoś pomogłam [emoji6]
 
reklama
20181027_040811.jpg

Taka sytuacja... dobrze że mam tylko trójkę... ;)
 

Załączniki

  • 20181027_040811.jpg
    20181027_040811.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 392
Byłam dziś w aptece ziko, mam wrażenie że wszystko zdrozalo :/ linomag zielony 8zl tubka, espumisan dla małego 30zl, tantum verde dla mnie 25zl. Itd. Zawsze tyle kasy się zostawia w tych aptekach kurde :/

A Ziko i tak jest najtańsza...
Ja to do apteki wysyłam zawsze K bo mi żal patrzeć jak tyle kasy tam zostaje :(
No chyba ze jestem chora i potrzebuje ratunku bo najgorzej to na witaminy i dermokosmetyki
 
reklama
Do góry