reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Trądzik niemowlęcy moja też tak miała około 2 tygodnie temu strasznie , a zresztą wysłałam zdjęcia wczoraj możesz sobie porównać tylko u mnie to już był on od 3 tygodni, dopiero wczoraj jak posmarowalam emolium krem to tak jakby ucichlo te zmiany i tylko powierzchnia została chropowata ale jak widać jest o wiele lepiej

A tradzik wasze dzieciaki mialy tylko na buzkach? Bo maly tez ma te kropki na szyi i na klacie
 
reklama
Goj mi te zastrzyki przepisała na cały pológ ta młoda wredna siksa, mąż mówi że po złości mi to zrobiła ;) twój mąż sam sobie wykonuje? Ja nie dałam rady, mąż mi robi. Bajdelka widziałam że już gruba czapę założyłaś małemu, ja to kurde w tym tygodniu tylko raz na spacerze byłam z małym :/ córka ten tydzień z nami w domu bo przeziębiona. Olkafasolka my też usg jamy brzusznej w listopadzie, i usg bioderek. Ale też mamy skierowanie na morfologię i żelazo, wy też miałyście dla dzieciaków? Kurde mi żal będzie jak go ukluja :/ i sobie przy okazji zrobię tsh.
 
Olka fasolka mój też ma ten trądzik cały czas na buzi, dekold i kark/plecy. Poliki są suche i szorstkie. Jak tu się zdjęcia dodaje, naciskam ten czarny aparat czy co ? ;)
Jeżeli zdjęcie masz na telefonie i korzystasz z apki to klikasz tutaj szukasz zdjęcia i w prawym górnym rogu jest coś takiego jak WYŚLIJ...
IMG_20181026_222209.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181026_222209.jpg
    IMG_20181026_222209.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 338
reklama
Oglądałam Tully. Aż się popłakałam.

Co do oddawania włosów to zawsze chciałam. Miałam włosy do pasa i ścięłam na chłopca, ale niestety rozjaśniane na blond były :(

Mój chłop według mnie przystojny, ale zależy co kto lubi. Ma dobre gadane, więc potrafi zaczarować :)
 
Do góry