reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ale że co?
Czemu wystylizowane?o_O
Ubieram jej na codzień leginsy i bluzkę.
Sukienek ma trzy ale ja i tak wolę ją w portkach.
Kupiłam tyle ładnych bluzek nie po to żeby w szafce leżały .. a jakbym miała czekać na okazje to by wyrosła ze wszystkiego
Bo my patomatki albo naciagamy rastopy po szyję albo nie ubieramy albo latają w śpiochach... ;)
 
reklama
Co ja pierwsza z nocnej ? Nooo otwarłam okna bo lubię chłodno a poza tym zazwyczaj mam otwarte na noc ale dziś wiało. Teraz spokojnie już wiec wietrze ale cholera zimniutko powietrze chłodne a jak dobrze widziałam to jakby lekko przymrożone nawet. Młody zjadł ale jeszcze czeka mnie pampers tyle ze nie chce go rozbudzić. Wiec czekam aż zaśnie głębiej to powinno się udać. Jak nie to przewijam i kiedyś zaśnie. I tak czekam żeby pozamykać te okna bo jak zostawię to mi wyziębi Ja tak lubię ale nie wiem czy młody będzie tolerował tak niskie temp [emoji23][emoji23] najstarsza miała dwa tyg jak były temp po -20 i spała przy otwartym oknie metr od
Pierwsze co zrobiłam yeraz rano to uchyliłam okno. Duszna ta chałupa. Wapnem ciągle cuchnie. Wstałam z bólem głowy. Dziś na nic nie zamykam okien.
 
Dokładnie ubrań na niedziele to zmora mojego dzieciństwa. Co miałam coś nowego to było ,, nie rusz, będzie na niedziele" i historia z butami.. na wiosnę mama kupiła mo adidasy i tak je chciałam nosić bo były takie cudne biało- niebieskie ale nie, na Wielkanoc czekają. Przez miesiąc robiłam kilka podejść ale dupa- czekają.
No i przyszedł wielki piątek, śliczna pogoda, droga krzyżowa ulicami miasta, Justynka idzie w nowych adidasach. I jak mnie na jakiejś stacji zanim wstałam z kolan ktoś noe zdeptał... tjaaa takie były piękne ,, amerykańskie "...:p

Teraz co kupuje odrazu ubieram :)
U mnie nie było tak i yeraz jak np. lupie coś chłopcom od razu wkładają czy ja Mikiemu. U mnie "nie ruszaj na święta" to tylko żarcie ;)
 
Kurde a mój ostatnio zmarzlak. Jak go daje do chłodnego a jest tylko w bodziaku to trzęsie usteczkami ( ja chodzę tylko w koszuli nocnej wiec za zimno to tez nie jest"
Tsk samo po kąpieli, trzęsie mu się warga i aż dostaje czkawki.. tylko go przykryje i otulę to przechodzi..
Mojemu trzęsie się broda/dolna warga jak cyca chce :-D
 
Berek.
Głowa boli nie wiem czy od duchoty czy od wrażeń.
Spałam jak zabita...
Sny ok. Miłe i związane z nowym eM. Ale nie pamiętam dokładnie co.
Póki co mam bu..del na kółkach:
20181025_051235.jpg

Bardzo. Bardzo. Bardzo brakuje mi urządzonej kuchni. To chyba będzie pierwsze co zrobię jak dorwę większą kasę...
Dziś czeka mnie meeeeega sprzątanie bo wczoraj nie dałam już rady nic zrobić. Byłam wykończona. Może ten ból głowy dziś też z przemęczenia...
Ale generalnie jestem zadowolona. Łazienka i kuchnia mikroskopijne ale pokoje nawet nawet szczególnie pokój rodzinny.
 

Załączniki

  • 20181025_051235.jpg
    20181025_051235.jpg
    841,5 KB · Wyświetleń: 416
reklama
A regały po 10 latach stania i przewożeniu sypią się jak nie wiem. Muszę je doprowadzić do jakiegoś stanu bo ostatnie w kolejce do wymiany. I stołu nie mam bo zgubili jedną część blatu a bez niej reszta się kolibie... się wk..wie przykręce na stałe jakąś śrubą...
 
Do góry