reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wasze dzieci też tak lubią swoje oplute tetry? Od pierwszego dnia zawsze kładłam Blance koło buźki tetrę, żeby jakby co opluła ją a nie pościel albo ubranko. Młoda bardzo się do tego przyzwyczaiła i teraz nawet w środku nocy w półśnie kiedy podnoszę ją żeby zaniesc na przewijak to ściska w łapce swoją ukochaną oplutą tetrę i ciągnie za sobą. Dobrze że mam ich dużo takich samych to mogę co chwilę podmieniać. Najlepsze jest jak się wścieka, macha rączkami i macha też tą swoją tetrą :D
 
Wasze dzieci też tak lubią swoje oplute tetry? Od pierwszego dnia zawsze kładłam Blance koło buźki tetrę, żeby jakby co opluła ją a nie pościel albo ubranko. Młoda bardzo się do tego przyzwyczaiła i teraz nawet w środku nocy w półśnie kiedy podnoszę ją żeby zaniesc na przewijak to ściska w łapce swoją ukochaną oplutą tetrę i ciągnie za sobą. Dobrze że mam ich dużo takich samych to mogę co chwilę podmieniać. Najlepsze jest jak się wścieka, macha rączkami i macha też tą swoją tetrą :D
Ja kupiłam też sporo ale używam tylko do wanienki bo malutkiej się nie ulewa na szczęście tylko beknie jak stary chłop i po sprawie :)
 
Adell mojemu po porodzie od razu podcieli te wedzidelko. Oby wszystko dobrze było po szczepieniu :) starania wiem że już pisałaś, i nie chce Cię zanudzać ale napisz proszę jaki mam kupić ten laktator elektryczny, taki który mocno ciągnie :) bo tym ręcznym to kapie po kropelce nie mam czasu ani cierpliwości. A chciałabym gdzieś wyjść jak człowiek z domu choć na chwilę bez małego ssaka ;)
To przynajmniej masz spokój, ja teraz muszę znaleźć poradnie laryngologiczną która się tym zajmie , jeszcze ciekawe jaki czas oczekiwania .
 
reklama
Wasze dzieci też tak lubią swoje oplute tetry? Od pierwszego dnia zawsze kładłam Blance koło buźki tetrę, żeby jakby co opluła ją a nie pościel albo ubranko. Młoda bardzo się do tego przyzwyczaiła i teraz nawet w środku nocy w półśnie kiedy podnoszę ją żeby zaniesc na przewijak to ściska w łapce swoją ukochaną oplutą tetrę i ciągnie za sobą. Dobrze że mam ich dużo takich samych to mogę co chwilę podmieniać. Najlepsze jest jak się wścieka, macha rączkami i macha też tą swoją tetrą :D

Uważaj jak się przyzwyczai do jednej i w dodatku będzie się wkurzać na jej zapach po praniu. Bo i takie asy się zdazaja
 
Do góry