reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jeszcze pytanie czy te bóle i kolki maja trwać aż do skończenia 3 miesięcy????
Kasiaczek89pl i AniaStar jak u was z bólem brzucha i płaczem? GoJ??? Wy macie najstarsze dzieci

No mojego dalej meczy. Zaczęłam jeść spowrotem wszystko prócz nabiału i coś chyba zaszkodziło bo mam niedźwiedzia ( warczenie ) kolejny dzień i wysypana twarz i brzuch Byłam na usg , wszystko ok ale mega dużo gazów. Daje espumisan do kompletu. Olałabym i niech dojrzewa i przechodzi ale skurwys.ynsko się meczy młody.... wiec próbuje szukać przyczyny dalej
 
reklama
No mojego dalej meczy. Zaczęłam jeść spowrotem wszystko prócz nabiału i coś chyba zaszkodziło bo mam niedźwiedzia ( warczenie ) kolejny dzień i wysypana twarz i brzuch Byłam na usg , wszystko ok ale mega dużo gazów. Daje espumisan do kompletu. Olałabym i niech dojrzewa i przechodzi ale skurwys.ynsko się meczy młody.... wiec próbuje szukać przyczyny dalej

I jak dawalas rade z niejedzeniem? Albo raczej co jadlas, nie jedzac wszystkiego?:p
 
No mojego dalej meczy. Zaczęłam jeść spowrotem wszystko prócz nabiału i coś chyba zaszkodziło bo mam niedźwiedzia ( warczenie ) kolejny dzień i wysypana twarz i brzuch Byłam na usg , wszystko ok ale mega dużo gazów. Daje espumisan do kompletu. Olałabym i niech dojrzewa i przechodzi ale skurwys.ynsko się meczy młody.... wiec próbuje szukać przyczyny dalej
To może nie nabiał tylko coś zupełnie innego jak?
 
Dziewczyny czytam nadrobiłam.
Współczuję tych bólów brzucha oby mnie nie spotkało.
Jakoś brak natchnienie na pisanie bym coś napisała a nie wiem co.
Dni uciekają tak szybko że się nie obrócę a Majka już zacznie śmigać. Jednej strony to cieszy z drugiej pokazuje jakie te nasze życie kruche ehh trza z każdego dnia wyciskać jak najwięcej .
No to się Wygadałam ;-) ;)
 
No mojego dalej meczy. Zaczęłam jeść spowrotem wszystko prócz nabiału i coś chyba zaszkodziło bo mam niedźwiedzia ( warczenie ) kolejny dzień i wysypana twarz i brzuch Byłam na usg , wszystko ok ale mega dużo gazów. Daje espumisan do kompletu. Olałabym i niech dojrzewa i przechodzi ale skurwys.ynsko się meczy młody.... wiec próbuje szukać przyczyny dalej
No ja też cuduje i staram się ratować małego aby mniej płakał
 
Nie wiele. W sumie jakieś margaryny roślinne się znalazły mleka testowałam sojowe kokosowe kozie. Serki kozie No i omijałem smażone ostre bla bla bla oraz potencjalne alergeny czyli wieksosc rzeczy. Srednio mi z tym było

No to jest przeciez katorga. Cieszylam sie tak, ze juz po ciazy bede mogla jesc wszystko, bo ta dieta cukrzycowa tez dala mi w kosc, ale teraz jak patrze, to na tej diecie same ratytasy w porownaniu do wymagan dla karmiacej.
No ale nic, od jutra probuje nie jesc nic[emoji1] i zobacze, czy bedzie poprawa. Tylko na razie z nabialu nie bede rezygnowac, zeby nie odstawiac wszystkiego na raz
 
reklama
W ogóle to z myślą o Tobie wyszperałam książeczkę zdrowia Werki, żeby pokazać, że na prawdę są dzieci, które po prostu tak dużo nie przybierają, a wszystko jest ok ;) proszę - Werka urodzona z wagą 3000g, 3 września, w drugiej dobie spadek do 2800 :)Zobacz załącznik 907581
Urodzeniowa 3440 spadek do 3200 ...do dziś młoda jest drobna ale nic jej nie brakuje drugie zdjęcie syna ....

Urodzinowa 4150 spadek do 3855...on znowu przybieral bardzo szybko A wcale nie jest gigantem
1539619516384.jpg
1539619843354.jpg
 

Załączniki

  • 1539619516384.jpg
    1539619516384.jpg
    723,8 KB · Wyświetleń: 453
  • 1539619843354.jpg
    1539619843354.jpg
    796,1 KB · Wyświetleń: 461
Do góry