reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ale ten bebilon to jakąś masakra u nas Ehhhh co z tego że drogie i niby z lepszej półki jak mały daje czatu gorzej jak po bebiko, zje minie 40min i jazda ryk do następnej porcji karmienia z 15 min przerwa na sen bo zmęczony płaczem, kupy nadal twarde bobki jak u świnki robi je sam a raczej wyciska, na ten czas płaczu noszę go, Bujam, glaszcze i cuda na kiju, nawet moje blizniaczki się tak nie darly owszem miały kolki ale chwilowo jakoś dwa tygodnie Adaś w ogóle nie płakał na nic a z tym jak mam go codziennego słuchać jeszcze np cały listopad????? To ja raczej zeswiruje i nie będzie mnie to macierzyństwo cieszyć a tam bym chciała nawiązać z nim już kontakt, masować, głaskać.....
Może on nie lubi tego głaskania i masowania pomijając inne dolegliwości
 
reklama
Jeszcze pytanie czy te bóle i kolki maja trwać aż do skończenia 3 miesięcy????
Kasiaczek89pl i AniaStar jak u was z bólem brzucha i płaczem? GoJ??? Wy macie najstarsze dzieci
Ja z żadnym nie miałam kolek tzn. jeśli mieli to nic nie robiłam... no Mikiemu 2x espunisan dałam. Samo mijało... Z Bartkiem na kilka dni ograniczyłam produkty mleczne ale mia£am na nie parcie i stwierdziłam że trudno jeśli to od nich go boli to musi się nauczyć on z tym radzić. Ja patomatka to wiesz do wszystkiego raczej na zimno podchodzę...
 
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
 
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
Ja w sb.zrobilam mezowi awanture, ze nie mam kiedy paznokci u stop obciac i wlosow umyc, nie mam jak zjesc sniadania i wypic kawy... paznokcie mam obciete- o pedicurach i fryzjerach moge pomarzyc- moj lakto-terrorysta i moje mleczne piersi mi nie pozwola. Za duzy stres, ze on placze i nie lubie tega klucia w piersiach, kiedy zbiera sie pokarm...
 
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
Ja w sb.zrobilam mezowi awanture, ze nie mam kiedy paznokci u stop obciac i wlosow umyc, nie mam jak zjesc sniadania i wypic kawy... paznokcie mam obciete- o pedicurach i fryzjerach moge pomarzyc- moj lakto-terrorysta i moje mleczne piersi mi nie pozwola. Za duzy stres, ze on placze i nie lubie tega klucia w piersiach, kiedy zbiera sie pokarm...
 
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
Ja w sb.zrobilam mezowi awanture, ze nie mam kiedy paznokci u stop obciac i wlosow umyc, nie mam jak zjesc sniadania i wypic kawy... paznokcie mam obciete- o pedicurach i fryzjerach moge pomarzyc- moj lakto-terrorysta i moje mleczne piersi mi nie pozwola. Za duzy stres, ze on placze i nie lubie tega klucia w piersiach, kiedy zbiera sie pokarm...
 
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
Ja w sobote zrobilam mezowi awanture, ze nie mam kiedy paznokci u stop obciac i wlosow umyc, nie mam jak zjesc sniadania i wypic kawy... paznokcie mam obciete- o pedicurach i fryzjerach moge pomarzyc- moj lakto-terrorysta i moje mleczne piersi mi nie pozwola. Za duzy stres, ze on placze i nie lubie tego klucia w piersiach, kiedy zbiera sie pokarm, sa przepelnione, a ja nie mam jak karmic..
 
reklama
W środę jestem umówiona z babką z ZGNu już w nowym mieszkaniu.
Co do wyglądu to poza wagą która jest znośna wyglądam źle. Podkrążone oczy. Szara cera. Włosy nołkoment. Dobrze że sezon na czapki się zaczyna. Na brzuchu buka która lubi się wzdymać... dupa jak stodoła cycki jak dynie - w sam raz na halloween pomaluje im straszne ryjki... a paznokcie każdy innej długości o lakierze nie wspomnę... żenada
Ja w sobote zrobilam mezowi awanture, ze nie mam kiedy paznokci u stop obciac i wlosow umyc, nie mam jak zjesc sniadania i wypic kawy... paznokcie mam obciete- o pedicurach i fryzjerach moge pomarzyc- moj lakto-terrorysta i moje mleczne piersi mi nie pozwola. Za duzy stres, ze on placze i nie lubie tego klucia w piersiach, kiedy zbiera sie pokarm, sa przepelnione, a ja nie mam jak karmic..
 
Do góry