reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć mamusie po weekendzie [emoji12]
Wybaczcie ale nie nadrobię Was wszystkich [emoji12] Opiszę kilka które pamiętam [emoji6]

U nas weekend był jak tornado bo mieliśmy gości, był brat z dziewczyną i męża brat i cały weekend opijali narodziny Julki [emoji23]
Mieliśmy też kryzys brzuszkowy bo w sobotę od rana się prężyła i płakała i nie mogła kupki zrobić ale po południu jak narobiła to po pachy [emoji12] od razu jej ułożyło [emoji846] No i ja w pewnym momencie wysiadłam z sił i kryzys nastał ale chwilowy...popłakałam i przeszło...krótki bb [emoji6]

@GoJ współczuję mężowi złamania i to jeszcze 2 miejscach... Szybkiej rekonwalescencji życzę Jemu, a Tobie aby przeprowadzka się udała...
Fajne te maty są [emoji5]

@Marciaa jaka zarąbista u Ciebie [emoji7]

Nie pamiętam u kogo dzieciątka te ropiejące oczka ale szczerze współczuję [emoji20]

Na temat swojego wyglądu nie wypowiadam się bo choć na kg nie narzekam to ogólnie na wygląd owszem [emoji85]
 
reklama
My już po spacerku, zakupach (Rossmann i piekarnia ) i wizycie w szkole z czekoladkami. Klaudia spacer przespala, a teraz śniadanie jem na raty... W planach jeszcze prasowanie i obiad.. hmmm z dzieckiem na rękach? Jeszcze śpiewać mi każe bo inaczej płacz ..czekam na leżaczek jak na zbawienie.. może jutro przyjdzie..

Mi zostało jeszcze 3kg ale czekam że zejdzie.. moja fotka sprzed chwili z Klaudia na rękach w sukience ciazowej;) Klaudia na kocyki bo tak mi ja łatwiej trzymać 1 ręką . Zobacz załącznik 907755
A tu A do z ciąży w tej samej sukience..
Zobacz załącznik 907756
Ale laska
 
Ale ten bebilon to jakąś masakra u nas Ehhhh co z tego że drogie i niby z lepszej półki jak mały daje czatu gorzej jak po bebiko, zje minie 40min i jazda ryk do następnej porcji karmienia z 15 min przerwa na sen bo zmęczony płaczem, kupy nadal twarde bobki jak u świnki robi je sam a raczej wyciska, na ten czas płaczu noszę go, Bujam, glaszcze i cuda na kiju, nawet moje blizniaczki się tak nie darly owszem miały kolki ale chwilowo jakoś dwa tygodnie Adaś w ogóle nie płakał na nic a z tym jak mam go codziennego słuchać jeszcze np cały listopad????? To ja raczej zeswiruje i nie będzie mnie to macierzyństwo cieszyć a tam bym chciała nawiązać z nim już kontakt, masować, głaskać.....
 
Jeszcze pytanie czy te bóle i kolki maja trwać aż do skończenia 3 miesięcy????
Kasiaczek89pl i AniaStar jak u was z bólem brzucha i płaczem? GoJ??? Wy macie najstarsze dzieci
 
Ale ten bebilon to jakąś masakra u nas Ehhhh co z tego że drogie i niby z lepszej półki jak mały daje czatu gorzej jak po bebiko, zje minie 40min i jazda ryk do następnej porcji karmienia z 15 min przerwa na sen bo zmęczony płaczem, kupy nadal twarde bobki jak u świnki robi je sam a raczej wyciska, na ten czas płaczu noszę go, Bujam, glaszcze i cuda na kiju, nawet moje blizniaczki się tak nie darly owszem miały kolki ale chwilowo jakoś dwa tygodnie Adaś w ogóle nie płakał na nic a z tym jak mam go codziennego słuchać jeszcze np cały listopad????? To ja raczej zeswiruje i nie będzie mnie to macierzyństwo cieszyć a tam bym chciała nawiązać z nim już kontakt, masować, głaskać.....
Wspolczuje. Moze warto z pediatra porozmawiac na temat tych kupek i zmiany mleka? Moze cos poradzi?
 
Jeszcze pytanie czy te bóle i kolki maja trwać aż do skończenia 3 miesięcy????
Kasiaczek89pl i AniaStar jak u was z bólem brzucha i płaczem? GoJ??? Wy macie najstarsze dzieci
Mój starszy syn miał kolki 4 miesiące ale darł się do 9 miesięcy bo przez te kolki nauczyliśmy go usypiać podczas lulania w wózku a potem wszystko było jak ręką odjął, zasypiał w łóżeczku jedynie musiałam go za rękę trzymać.
 
reklama
Do góry